Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam föl?

Hogyan dolgozzam föl?

Figyelt kérdés
Nehéz családi körülmények között nőttem föl hugommal együtt.Faterom masszív alkoholista volt amíg meg nem halt.Anyum rokkant nincs keresete és nem tud elhelyezkedni.Nagyszülők nem élnek már rokoni kapcsolatok szinte megszűntek.Amit elértem az életben azt mindent magamnak köszönhetek.Mégis van bennem egy bizonytalanság egy érzés amitől örökké úgy érzem munka és magánéleti téren is hogy nem felelek meg.Nemsokkal faterom halála előtt volt egy csúnya összetűzésünk és ő megtagadott engem hogy nem vagyok a fia.Akkor ez nem igazán érdekelt fiatal voltam.Sokszor gondolok ezekre a régi dolgokta és próbálom lezárni őket magamban.De ezt egyszerűen nem tudom földolgozni.Lehet azért mert halála előtt nem tudtam ezt megbeszélni vele de mostanában egyre többet kattogok ezen.Ha valaki hasonló dolgokat élt meg léccives segítsen hogyan lépjek ezen túl.Köszönöm.

2017. okt. 23. 16:39
 1/1 MR.X. ***** válasza:
Szia. Ez nehéz dolog. Ami múlt az elmúlt ezzel tisztában kell lenni. Lehet rajta agyalni ami energiába kerül. De semmit nem tudsz megváltoztatni. Viszont ezzel az energiabefektetéssel agyalhatsz a jövőn is! Hogy mit akarsz elérni! És mi az ami elég. Gondolkozz el rajta...
2017. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!