Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki-e albérletben lakni?

Ciki-e albérletben lakni?

Figyelt kérdés

Kb. 6 éve lakom a szülőktől külön, de amikor megkérdezi valaki, hogy miért lakom albérletben olyan ciki,mert a szüleim és az egész családom is Budapesten lakik.

Ez idő alatt többször kellett költöznöm, mert a netről kerestem albikat, és sokszor átvertek, hazudtak nekem. Csak egy pár: az egyik fiú ki akart kezdeni velem, a másik füvet szívott a szobájában, a többi volt, hogy direkt idegesített, kötözködött, próbált kioktatni, lenézni. Amikor elegem lett bye-bye-t mondtam ezeknek. De nem ciki, hogy év alatt laktam vagy 10 albérletben? Mit gondoltok erről?


2010. máj. 30. 00:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne ciki? és amúgy is kinek mi köze hozzá? te legalább önálló vagy.
2010. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Hát ha még fiatal egyedülálló valaki, akkor nem, de amikor már felnőtt, családos emberek laknak albérletben, az akkor már az sztem.....
2010. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Az ilyeneket én is otthagytam volna, a füveset főleg, istenments. Ez nem a te hibád, nem is értem miért gondolod cikinek.
2010. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
külföldön egy nagyvárosban a belvárosban élek. itt a legtöbb ember albérletben él, pedig gazdagok. külföldön teljesen bevett szokás hogy nem saját lakásban élnek az emberek. szerintem nem ciki egyáltalán. a magyarokban van meg az a dolog hogy egy házban egy munkahelyen leélni az egész életet.az hogy arra kényszerültél hogy sokszor költözz az meg így alakult. lehet hogy a következő albérletedben 5 évig laksz majd :)
2010. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Ciki a fenét, az a menő... :S Az inkább a "ciki", ha valaki otthon lakik, én úgy vettem észre....
2010. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért mert ezek az emberek úgy váltak el tőlem, hogy általában nekik állt feljebb, és a füves évekig irogatott nekem, és nem akart rólam leszállni, de asszem homokos volt. Szóval borzalmas, olyan szavakkal illetett engem, hogy én szerinte pszichiátriai kezelésre szorulok, mert nálam velami nem stimmel :( mondta ezt ő!
2010. máj. 30. 00:42
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, ő füvezik vagy te? Akkor ki szorul kezelésre? Nehogymár a szívedre vedd :)
2010. máj. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek mindig másra próbálják terelni a figyelmet magukról.ne törődj vele hogy így alakultak ezek inkább örülj neki.és az hogy önálló vagy és nem szaladsz vissza a szülői házba külön jó pont.Szerintem semmiképp sem ciki.
2010. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Most egy lánnyal lakom, de jó mert egy héten 3-4 napot a pasijánál van, és persze külön szobám van. De majdnem 40 ezer forint elmegy erre...sok pénz!

De ő is olyan, hogy kicsit arrogáns, olyan bántóan beszél sokszor.

Szerintem irigy rám, mert ő neki rosszul megy a fősuli, asszem 4 éve 1,5 év anyagából tudott csak levizsgázni,

és nyelvvizsgája sinccs, szóval szerintem megeszi a penész.

Emellett nagyképű magára, pedig ilyen rokker féle volt, szóval egy nőies darabot fel nem venne... és 100% hogy jobban nézek ki nála és szebb is vagyok, na meg okosabb is, mert én tanulok,ő meg csak úgy csinál, mintha tanulna!

2010. máj. 30. 00:46
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elkanyarodtál az eredeti témától :))))
2010. máj. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!