Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből kapcsolatból...

Lehet ebből kapcsolatból barátság? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy igen. Már régóta nem jó a szex, megszokásból vannak a csókok. Most szakítottunk, de megbeszéltük, hogy barátok maradunk. Tulajdonképpen nem különbözne sokban a baráti kapcsolatunk az elmúlt idők párkapcsolatától. A találkáink javarész már csak beszélgetésből sétából álltak és nem szerelmes összebújásból.

Viszont nagyon sokat jeletünk egymásnak és szeretjük egymást, mint embert. De szerintem már rég nem vagyunk szerelmesek. több mint 3 éves kapcsolat volt.

Most hiányzik, de úgy érzem, el tudom fogadni, hogy már csak barátok leszünk. Nem haragszom rá, amiért ő szakított, megértem az érveit. Úgy érzem, lényegében csak a gesztusok változnak majd meg(nincs kézfogás, nincs csók, csak baráti ölelés néha stb).

Vélemény? Volt mát ilyen?


2010. máj. 30. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

a szerelem elmúlt, és nem volt gyerek vagy közös ház ami összetartott volna titeket a tovvábbiakban.


ne aggódj, a legnagyobb szerelmek is barátsággá simulnak lefelé, de utána van ami egy életen át összetartsa a párt, ezt Szeretetnek hívják, ami most benned is megvan az expasid iránt. Talán még nem késő gyereket vállalni.

2010. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, nekem is van egy nagyon jó barátom, akivel korábban jártunk, de kiderült hogy inkább barátok vagyunk mint társak. Nagyon jó döntés volt. A barátság azóta is megmaradt, és csak a barátság van meg. De ehhez az kell, hogy tényleg mind a ketten akarjatok a másik barátai lenni, és se több se kevesebb. Akkor lesz kiegyensúlyozott a kapcsolat.

Az új élettársa elfogadott engem, és nem nehezményezi a barátságunkat. vele is egyre jobb a viszonyom.


Nem értek azzal egyet, hogy ha nincs vonzalom, akkor együtt kell maradni, mert minden kapcsolat azzá válik. Én nem hiszem. Valami vonzalomnak meg kell maradni a házaspárok között, különben nincs értelme. Ha a szikra sincs meg, akkor nincs ami fellángoljon. Ennyi erővel mindenki élhetne a szüleivel vagy a haverokkal is. Semmiben nem különbözne a dolog.

2010. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen. Simán működik a dolog,mai napig barátok vagyunk. De gondolnod kell arra is, h el tudod e viselni majd,ha lesz másik barátnője és nap mint nap látni fogod őket együtt. Nekem ez ment.
2010. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Hogyne lehetne egy sima, jó barátság belőle, de arra gondolnod kell, hogy lehet hogy csak addig működik a dolog, mígnem egyszercsak lesz egy komolyabb kapcsolata, -akkor lehet el kell elengedni. (Fordítva is igaz természetesen)

2010. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem simán működhet, tapasztalatból írom. 5 évig voltunk együtt, aztán már elmúlt a szerelem. Azóta is a legjobb barátom, mindent megbeszélünk és bármikor számíthatunk egymásra! Remélem nektek is sikerül!:)
2010. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egy hatalmas nagy baromság. A szerelemből SOHA nem lesz barátság. Aki dugott már a másikkal az nem lesz már soha barát. Ilyen nincs és nem is lesz! Jobb lesz ha elfelejtitek egymást örökre, mert ha neki is majd új párja lesz akkor neked ott már SEMMI keresnivalód nincs, illetve fordítva.


EGY EX AZ MINDIG CSAK PÚP AZ ÚJ (JOBB) FÉL HÁTÁN!

2010. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez ilyen szent sz..r szöveg, amikor valaki ezzel jön, hogy "szeretjük egymást" na persze....ha szereted, akkor maradj vele és szeressed. Viszont egy kapcsolat után MÁR NINCS olyan, hogy "csak szeretem mint barátot". Hülye duma. El kell felejteni.
2010. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha már rég nincs szerelem? Akkor miért jobb ha többé soha nem beszélek valakivel aki évekig a legbizalmasabb ember volt számomra? Mitől jobb az?:S
2010. jún. 2. 15:57
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként akik azt válaszolták, hogy működne azok mind tapasztalatból írtak.

Akik azt hogy nem azok is? Bocsi, de elfelejettetétek odaírni, szóval légyszi írjátok meg ha visszatévedtek ide. Köszönöm a válaszokat.

2010. jún. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!