Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből barátság? Tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből barátság? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottunk a barátommal és megbszéltük hogy jó barátok leszünk de azt mondta hogy szeret még meg mondogatja hogy milyen szép vagyok meg ugy becézget mit amikor még együtt voltunk. Azt mondta hogy lehet egy kis idő múlva rájövünk hogy nem bírunk egymás nélkül meglenni és ujra együtt leszünk. Én is szeretem de végül is ő szakított. 2 napig még könyörögtem neki meg sírtam hogy várjunk még stb és akkor mindig elhajtott hogy vége örökre. Aztán gondolkoztam és megmondtam neki hogy nem érdekel mit csinál meg hogy barátok lehetünk és kész. Azóta csinálja ezeket hogy megmondtam neki ezt és most nem értem mit akar de mindenesetre nem mutatom neki ki hogy mennyire fáj mert úgy vettem észre hogy ha félválról veszem akkor szenved. Szerintetek szerelemből lehet barátság vagy később megint össze akar velem jönni?? Volt már valaki ilyen helyzetben?mit csináljak? Remélem érthetően írtam le elég bonyolúlt
2010. júl. 17. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nem bonyolult. és nem ritka eset. barátságból gyakran lesz szerelem viszont szerelemből sosem lesz barátság mikor a szerelem igaz volt. lehet hosszabb ideig alszik az érzés, viszont ha 1x megszületett és igaz is volt az megmarad! még ha tudatosan nem is, ám tudat alatt lélekben még 1ütt vagytok. szerintem.
2010. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem vannak olyan exek, mondjuk 3 összesen, akikkel barátság lett a szerelemből,de kb egy évvel a szakítás után !

Nem leszünk soha a legjobb barátok , volt olyan akivel viharosan váltunk el, de idő kérdése volt és tudunk normálisan viselkedni egymással és soha nem gondoltam és nem is tudtam volna bele menni egyikkel sem újabb kapcsolatba !

egy ember van viszont, akivel soha nem lesz még barátság sem, de soha !!!!

Ha ő már egyszer kimondta, hogy vége, biztos meggondolta, könyörögni nem érdemes, mivel ha ő nem akarja és ráerőlteted, akkor annak semmi értelme egyik részről sem !

Még biztos kötődtök érzelmileg egymáshoz azért viselkedig ő is így !


27/L

2010. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 haggyámán ***** válasza:

Az első válaszolóval értek egyet, főleg ezzel:"barátságból gyakran lesz szerelem viszont szerelemből sosem lesz barátság".

Ez tapasztalat. Szerelemből tényleg nem lesz barátság, az egyik fél mindig többet akar majd, mint a másik.

2010. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát most még mindketten többet akarunk de nem merünk belevágni mert félünk hogy megint egy darabig jó lesz aztán kezdődik előröl a veszekedés. Én szívem szerint megpróbálnám hogy pár hét egymás nélkül és aztán találkozni. Szerintem egymásnak esnénk annyira hiányoznánk egymásnak. Utoljára 8-án találkoztunk akkor még együtt voltunk de szeretnék összehozni egy találkozót jövőhétre vagy később csak hogy lássan rajta hogy mit szeretne.
2010. júl. 17. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!