Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhet újra valami másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet újra valami másfél év után vagy marad a barátság? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok/voltam? együtt párommal... Első kapcsolatom, borzasztóan szeretem/szerettem, de már nem érzem azt, mint rég.. ragaszkodom hozzá, össze vagyok zavarodva, de túl jó ember ahhoz, hogy játszadozzam vele.. Szeretnék még élni is (nem az össze-vissza dugást értem ez alatt...) de nem akarom elveszteni. Ő azt mondja, h nagyon szeret engem, és nem fogja feladni. Ölel magához, csókolna, de nekem már nem esik olyan jól... Mondtam neki, hogy hagyjuk picit, legyünk csak barátok... aztán elválik mi lesz. Talizgatunk, és hátha kialakul még valami újból.. Mint anno.

Tényleg, nagyon szerettem. Az életem dobtam volna el egyetlen szaváért. Ha ránézek semmi hibát nem találok sem rajta, sem pedig benne.. Állítom, hogy még egy ilyen rendes, kedves, aranyos, megértő és szerető srácot sehol nem fogok találni...

Voltatok hasonló helyzetben? Nem tudok, nem merek más fiúkra nézni, miatta.. nem akarom, hogy fájjon neki. Semmi képpen sem... Pénteken meg megyünk születésnapra baráti körbe, lesz ott egy csomó srác (főképp srácok lesznek) és kicsit félek.. Mindenkiben az ellenséget látja.

Nem tudom, hogyan kezeljem ezt helyzetet. Szívemből remélem, hogy újból lesz ami volt régen köztünk.. ha nem akkor is megmaradunk barátoknak. Ezt tudom.. Ő is tudja.

Bocsánat a hosszú szövegért, de ki kellett adnom magamból.. Hol érzek valamit, hol nem... nem tudom ilyenkor mi van..

Ne oltsatok be, kérlek..

Köszönöm a válaszokat.

L/19


2011. jún. 29. 21:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan sok emlék fűz hozzá, meg annyi élmény.. hogy lehet, hogy elmúlt a varázs? :( Bárcsak újra élhetném azokat a pillanatokat..
2011. jún. 29. 21:48
 2/3 anonim válasza:
Hát elég ismerős a történeted azért is írok neked. Talán kicsit megnyugtatlak.:) Szóval az mikor összejöttem a barátommal ő 13 éves volt én 14. Tudom, hogy nagyon korán történt de imádtunk egymást. Másfél évig együtt voltunk és utána egyszer csak szakított velem.Azt mondta túl korán összejöttünk és ő nem gondolta,hogy ilyen hamar ilyen komoly kapcsolata lesz.Azt mondta ő még élni akar, bulizni...borzasztóan fájt de megértettem. Viszont attól függetlenül, hogy szakítottunk egyikőnk se jött össze senki mássalés tartottuk a kapcsolatot ugyanúgy.Túl fontosak voltunk egymásnak. Aztán egy év szünet után újra összejöttünk. Augusztusban lesz egy éve h újra együtt vagyunk:) Boldogabbak vagyunk valaha és nagyon szerelmesek. Jót tett ez az egy év szünet. Rádöbbentett minket, hogy nem bírjuk külön és együtt akarunk lenni. Van az a mondás, hogy akkor jössz rá valaki milyen fontos volt számodra amikor elveszíted. Sztem ez pont idevág. Tlaán ha külön lesztek egy darabig , rájössz , hogy mégis vele akarsz lenni, vagy arra jössz rá hogy jobb külön. Sztem ha most így érzel mindenképp tartsatok szünetet és az idő majd megold mindent. Remélem segítettem :)
2011. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, sokat is! köszönöm szépen a válaszod és sok boldogságot!

ha vannak még tapasztalatok, írjatok!

2011. jún. 29. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!