Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiu-lany baratsag? Mukodhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu-lany baratsag? Mukodhet testi vonzalom es szerelmi erzesek nelkul? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 07:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem. Mindig volt ami elrontotta. Volt akit én nem kívántam, de az engem kívánt, és fordítva. De volt olyan, hogy mindketten akartuk egymást. Persze nem akartam elrontani vele, de ennek a játszadozásnak nem volt értelme.

Ezt sosem beszéltük meg, de látszott. Nem érdemes.

És lehet a párod sem örülne később ha lenne egy ellenkező nemű barátod.

2011. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem van ami már tizenéve működik, és a párom se zavarja.


Még tetszik is, mint nő, de nem kell nekem minden jó nőtől azt akarni.


33f

2011. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem működött. 14 évig volt egy velem egyidős fiú barátom. A férjemmel közös barát volt, soha nem volt gond belőle, pedig több időt töltöttem vele meló miatt mint a férjemmel. Aztán vége lett a barátságnak, mert elváltam a férjemtől, és a féfi összetartás erősebb volt. Soha nem volt szexuális felhangja ennek a barátságnak, pedig én is ő is csinosak vagyunk.
2011. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
nekem 4 évig müködött és most együtt vagyunk s nagyon szeretem és ö is engem
2011. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
persze hogy, miért ne....lány vagyok és nekem van egy igaz fiú barátom akinek nagyon sok mindent elmondok, de úgy érzem hogy köztünk nem lehet semmi másféle kapcsolat
2011. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem létezik! Az egyik fél (legtöbbször mi férfiak) többet akar, mert kezd érzelmileg vonzódni az illetőhöz. Most ebben a cipőben járok, kb. fél éve, hogy elkezdtünk beszélgetni. Olyanokat mond el nekem, amit eddig még senkinek és jó is hallani. De a szíven szakad meg, amikor mondjuk egy leendő barátjáról beszél, és akkor is, amikor az véget ér. Utálom egyszerűen szomorúnak látni, mert akkor én is az vagyok, viszont ha ő vidám, akkor velem is madarat lehetne fogatni.
2011. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem müködik magamról tudom :S:S:S haverok vagyunka sráccal 2hete már totál oda van értem:S sajnos nem megy :S nagyobb korba 30-40éves korba biztos de ilyen 15 -25ig nem nagyon megy az :S...:S :D 15/L
2011. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Müködik!
2011. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igaz kb. száz esetből egyszer, de akkor igen, működik, méghozzá nagyon is jól. Aki azt mondja, hogy nem, az csak azért mondja, mert nem tapasztalta, vagy a másik 90%-ba tartozik, ahol nem jött össze. Igaz, hogy sokszor van az, hogy az egyik többet akar, de vannak kivételek.
2011. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy biszexuális embernek nem lehetnek barátai? Se lány, se fiú, mert egy idő után többet akar majd?
2011. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!