Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor és hogyan mutattátok...

Ti mikor és hogyan mutattátok be a családotoknak a párotokat?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem merem haza hozni és bemutatni, pedig lassan ideje lenne már, hogy megismerjék egymást, viszont nem szeretném, ha a párom kellemetlen helyzetbe kerülne itthon. Nem szégyellem őket, csak mégis elég nehéz esetek, és sokszor a lakás állapota se olyan, ahova vendégeket hívnék be. Már nem itthon lakom, csak haza járok, viszont még nekem is nehéz néha itthon.
2017. nov. 4. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mondjuk nem volt sose kosz, viszont ugyanígy tartottam a bemutatástól, mert elképelni sem tudtam, hogy fogadja az épp aktuális párom (nem volt sok, 3-4), hogy mindkét szülőm testileg fogyatékos. Anyum kétoldali csípőficammal született, apum pedig púpos volt. Megértelek, de ha szeret az illető, nem a szüleidet kell szeretnie. Nagyon meglepő módon egyik párom sem ítélte el őket, mert egyébként jófej, tanult emberek. Mind nagyon jól kijöttek velük, sokszor jobban, mint velem. Biztatásként írom, ne parázz, ha valakinek volt oka rá, hogy aggódjon bemutatáskor, akkor az én voltam. Mégis kellemesen csalódtam mindenkiben. Az egyik 17 évig a férjem volt. Amiért utólag szégyellem, hogy szégyelltem őket, az azért volt, mert kisgyerekként mindig megbámulták apumat az utcán, ha vele mentem bárhová. :/
2017. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Takaríts ki,mielőtt bemutatod a szüleidnek, az a gond akkor már kilőve. Az más kérdés, hogy a szüleid hogyan viselkednek, az lutri. Annyira nem lehetnek vészesek, ha írásod alapján egész normális embert faragtak belőled. Készítsd fel a párodat, hogy nem egyszerű esetek, akkor nem éri őt váratlanul. Mesélj róluk egy-két dolgot. Fel a fejjel, no para! :)
2017. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd át magadhoz a szüleidet és mutasd be ott.
2017. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
3-as! Ez azért nem jó ötlet - szerintem-, mert ha "nehéz esetek", akkor teljesen mindegy, hol találkoznak először.
2017. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívem szerint úgy esküvőig be sem mutatnám (nem akarok esküvőt). Szeretem a párom, szüleimet is, de apám képes félperc alatt elengednie magát és vagy engem éget le, vagy anyámat csicskáztatja. Nyílthelyen, közösségben mutattam be nekik, de azelőtt is aggódtam a reakciótól. Apám részét leírtam, anyám részéről meg tudtam, hogy nem szimpatikus neki, de ez azért enyhült benne. Nálunk ritkán van, ha mégis max félóra és elmegyünk.

Az előző kapcsolatomat nem is tudják

2017. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Apának beszéltem róla már kezdettől fogva, aztán mikor már komolyan gondoltuk, akkor meghívtam egy közös kávé-sütire hármasban.


Másfél éve együtt vagyunk, de pl. a mostohaanyám nem is találkozott vele - de szerintem nem is fog, mert 95%, hogy az esküvőmre ő nem lesz hivatalos.

2017. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!