Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rövid es hosszú távon szerinte...

Rövid es hosszú távon szerintetek mi fáj, mi őröl jobban? Ha egy szerettünk meghal vagy eltűnik?

Figyelt kérdés

Eltűnésnél nem ilyen világgá megyek eltűnésről beszélek hanem ''komolyabb'' dolgok pl feltételezett elrablás, vagy terror támadás helyszínéről tűnt el stb.


Szerintem utóbbi talán rosszabb hisz lezárni sem lehet a gyásszal de érdekelne ki mit gonsodol.


2017. nov. 6. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha már a két rossz közül kell választani, akkor egyértelműen az, ha eltűnik, és hetekig-hónapokig, vagy soha többet nem találják.
2017. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eltűnés.
2017. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eltűnés egyértelműen.
2017. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Relatív. Az eltűnés reményt ad így talán kevésbé szomorú. Viszont ha nem kerül elő nehéz lezárni. Szerintem kár ezzel foglalkozni és hasonlítgatni 2 helyzetet úgysem választhatunk. Azt kell kezelni ami van.
2017. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

A hirtelen jött halál. Ha már azzal példálóztál, lehetne a terrortámadás áldozata is. Arra nem lehet felkészülni, nem lehet elfogadni. Remény nincs, de közben mégis benned van, hogy de hátha mégse ő volt az, hátha kiderül, hogy tévedés az egész...

Itt nem segít a szimpla gyászfolyamat. Nem lehet elfogadni, mint egy betegségnél, hogy ez az élet rendje. Itt durván félbetépnek valamit.

2017. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az eltűnés, mert ott nem lehetsz biztos abban, mi történik vele. Végig ott fog kísérteni, hogy lehet, hogy él, és ha igen, milyen kínokat élhet át. Vagy hogyha meghalt, nem tudod, hogyan. A bizonytalanság őröl fel.
2017. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Eltűnés.


Ha meghal, legalább tudod, hogy "hol van" - bocsánat a durvaságért.


Viszont eltűnéskor fogalmadd nincs, hogy csak épp leszar, vagy elrabolták, megölték, stb.

2017. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Az eltunes. A halal bizonyossag, amit fel lehet dolgozni.
2017. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a halál sokkal rosszabb, mert ott már semmilyen remény nincsen.
2021. aug. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!