Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Romokban a családom! Tehetek...

Romokban a családom! Tehetek még ezellen valamit?

Figyelt kérdés
A szüleim kapcsolata nagyon rossz.:( Egy szót sem szólnak egymáshoz, ha viszont igen, mindig csak veszekednek valamin. Úgy 4-5 hónapja már együtt sem alszanak. Apu egész nap dolgozik, amikor itthon lehetne, akkor elmegy és konkrétan mindig részeg. Anyu ugyanúgy halálra dolgozza magát, hogy jobb allása legyen, de szerintem felesleges. A nővérem tipikus hisztis, flegma csaj, csak hogy én utálom. Már 2 hónapja nem váltottunk egy normális szót se, egyfolytában veszekszünk és verekedünk, de már inkább olyan brutálisan. Mindig ok nélkül beszólogat, lebeszél és kigúnyol. Minden héten leissza magát, konkrétan seggrészegre, drogozik is. Minden egyes áldott nap ordibálás, visítás, hiszti megy, mindenki kozott. Én 14 éves vagyok, tudok valamit tenni?

2017. nov. 6. 20:29
 1/6 anonim válasza:
68%
Ha van lehetőséged költözz el nagyszülőkhöz mihamarabb. Békíteni ezt már elég nehéz lenne mert úgye apud iszik anyud tesód sem hallgatna rád. Szerintem legjobb lenne elmennél otthonról akár koliba vagy barátokhoz bármi. Ott maradsz stresszelni fogod magad az egészen állandóan vita lesz verekedés veszekedés stb.
2017. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nagyszüleimmel élünk, szó szerint alattunk laknak. Ott kétszer ilyen rossz a helyzet, mert nagyapám alkoholista. A nagyszüleim a másik oldalról már nem élnek.
2017. nov. 6. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Az alkoholista apád a kocsmába hordja a pénzt, de anyád ne dolgozzon már annyit? Eszednél vagy?


Ha anyádnak is mondasz ilyen hülyeségeket, akkor azt hagyd abba, ezzel tényleg sokat segítenél neki.

2017. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as, igen, igaza van!


Az anyja dugja el a pénzt, az apja meg oldja meg az alkoholizálást máshogy, de ne tőlük vegye el!

2017. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
72%
Tűrj, mindössze ennyit tehetsz.
2017. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Édesapám is nagyon sokat dolgozik, amint kap munkát, mert neki olyan a foglalkozása, hogy mikorhogy, ha hívják megy, ha nem hát nem. Azért mondom,hogy feleslegesen dolgozik anyukám olyan sokat, mert úgyse kap sokkal jobb fizetést, épp hogy egy kicsivel keres többet.
2017. nov. 7. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!