Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz igaza van a...

Mit gondolsz igaza van a felesegemnek?

Figyelt kérdés

31 eves ferfi vagyok, vallalkozo, a havi bevetelunk attol fugg en mennyi hany orat dolgozom egy nap

1 hete lebetegedtem, elkaptam valami virust, lazas nem vagyok, de nagyon gyengenek erzem magam

az elmult 10 evben eloszor fordul ez elo

egyszeruen nem tudok dolgozni, nincs hozza erom


a felesegem teljesen kivan, ideges, hogy most majd mibol vesz etelt a gyereknek, mibol fogjuk fizetni a szamlakat ha en egesz nap csak itthon fekszem, szedjem ossze magam mert igy megszokom ezt a semmittevest es nem lesz majd fedel a fejunk felett


2017. nov. 7. 09:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
69%

Nincs.

(viszont te választottad őt feleségnek, gondolom, amikor elvetted, akkor sem volt másmilyen a hozzáállása)

2017. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
73%

1 het nem a világ vége.... 1 hétig a feleséged fizujának is elég kell hogy legyen.....

Gyogyulj, oihenj, higy minnel elobb vissza tudj menni.

2017. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
73%
A pénzéhes nőstény mit dolgozik ?
2017. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
90%

majd az ő fizetéséből... de gondolom nem dolgozik

amúgy ha lábad töröd, akkor hetekig fekszel.

ő osztja be a pénzt? nem hiszel, hogy minimált keresel, nincs tartalékotok???

2017. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
A feleséged mennyit keres?
2017. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%
Most erre mit lehet írni, de komolyan? Nyilván úgy vetted el, hogy ismerted milyen pénzéhes, és ő nem (sokat) dolgozik. Nyilván nincs igaza, de a vállalkozói lét valóban gáz ebből a szempontból. Én fodrász vagyok, vállalkozó, nekem is akkor van pénzem, ha dolgozom, de félretéve is bőven tudok, pont az ilyen alkalmakra, ha lebetegszem, vagy pihenni, nyaralni akarok. Nálatok ez hogy van?
2017. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
80%

Napról napra éltek, vagy mi?

Nincs igaza, csak a pénzed érdekli, míg ő gondolom otthon seggel és várja a betevőt. Igazából két gyereked van.

2017. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
44%

En a helyedben most elvalnek.

Ha igy all hozza mikor szukseged lenne a segitsegedre, gondolj bele mi tortenne, ha pl lerokkannal es forgatni kene. Mert ra nem szamithatsz az most mar egyertelmu.

Meg fiatal vagy, talalhatsz normalis tarsat, addig hagyd ott amig meg nincs gyerek, utana mar nehez lesz.

2017. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
51%
8: ja latom mar van gyerek is. Akkor megszivtad.
2017. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
54%
Most mit mondjak? Természetesen nincs igaza. De te vetted el, gondolom, tudtad, hogy egy pénzéhes pcsa. Ő mit dolgozik? Egy normális nő ilyenkor ápolja a férjét, és érte aggódik nem a pénz miatt. 30N
2017. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!