Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz igaza van a...

Mit gondolsz igaza van a felesegemnek?

Figyelt kérdés

31 eves ferfi vagyok, vallalkozo, a havi bevetelunk attol fugg en mennyi hany orat dolgozom egy nap

1 hete lebetegedtem, elkaptam valami virust, lazas nem vagyok, de nagyon gyengenek erzem magam

az elmult 10 evben eloszor fordul ez elo

egyszeruen nem tudok dolgozni, nincs hozza erom


a felesegem teljesen kivan, ideges, hogy most majd mibol vesz etelt a gyereknek, mibol fogjuk fizetni a szamlakat ha en egesz nap csak itthon fekszem, szedjem ossze magam mert igy megszokom ezt a semmittevest es nem lesz majd fedel a fejunk felett


2017. nov. 7. 09:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
79%

"-nem dolgozik,

-haztartasbeli,

-sokat vasarol,

-sok penz elmegy napi szinten

-autoval kozlekedik"


Gyakorlatilag minden lényegeset leírtál.

Évek óta nem dolgozik, csak költi a pénzedet egész nap.

Tudom, hogy nehéz dolog, de én még most elválnék, és keresnék egy normális nőt aki nem csak hazudja a szerelmet a pénzedért cserébe.

Első lépésként elzárnám a pénzcsapot és eladnám az autóját.

2017. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
85%

Szűzanyám, ha belegondolok, hogy napi szinten könyörgök a férjemnek, hogy ne dolgozzon annyit, mert bele fog betegedni! (én is dolgozom)


Kérdező!

Vagy csinálj rendet otthon, vagy tűrj szó nélkül, elvégre ezt a helyzetet (és ezt a nőt) te szabadítottad a nyakadba.

Első lépésben zavard el dolgozni!

2017. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
89%

Tipuspeldaja annak aki a penzevel tud szerezni egy aranyaso bombazot, aztan meg meglepodik, hogy a hazassagleveltol nem valtozik felesegge.

Ne haragudj, de ez elore lathato volt.


Keress egy olyan not aki szeret teged. Lehet hogy nem lesz ugyanaz az erzes vegigmenni vele az utcan mikor kikeni magat meg miniszoknyaban feszit, vagy dongetni (mikor epp nem faj a feje), de ez az elso tiz evben ha szamit, utana mar igy is ugyis oreg lesz mindketto. Viszont az egyik tars lesz harminc ev mulva is, a masik meg mar most se az.

2017. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
63%

Hogy Te m3kkora papucs vagy! Sajnalom, higy ezt kell mondani, de igen az vagy.... férfiak szegyen foltja... amelett, higy egy ilyen nőt vettél feleségül, de meg rendet sem tudsz tenni, ezért itt panaszkodsz az interneten....

Szégyen... legyél már férfi!

2017. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
28%

Nem kell letamadni az asszonyt. Nyilván azért haztartasbeli, mert anno ő meg a kedves férj ebben állapodtak meg. A férj a vállalkozásban dolgozik, a nő meg otthon . A férfi pénzt keres, a nő háztartást vezet. Ezzel semmi gond nincs. Ahhoz se kell be diploma, hogy az ember kitalálja, hogy nehéz egy megszokott eletszinvonalrol alacsonyabbra váltani. Ha a nő megszokás, hogy naponta költhet és nem kell figyelnie a kiadás összegére, azon nehéz változtatni.

Ha sokat költ, akkor nyilván a bevétel is sok, ergo ha egy hét kiesik, az nem egy kis összeg lesz, így érthető, ha zaklatott.

Abban igaza van, hogy ha nem vállalkozó lennél, hanem alkalmazott, nem feküdnel egy hétig, mert esélyes, higy utána nem lenne munkád. Abban nincs igaza, hogy nagy túlzásba esik.

2017. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
55%
25: pont forditva, ha alkalmazott lenne, akkor betegallomanyba menne, kapna tappenzt, igy meg amig nem dolgozik aaz bevetelkieses.
2017. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
35%
és ha most egy hetig beteg a férj, akkor mi van? nem tud venni még egy kocsit magának az asszony???
2017. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
45%

26!


Magyarországon betegallomanyba????? Mert azt úgy szeretik a munkáltatók. Lehet hogy a következő héten már nem lenne munkahelye. Valóban, a bevetelkieses nem lenne akkora azon a héten, de kérdés, hogy hogyan hatna a későbbiekben. Továbbra sem értem, miért kell savazni az asszonyt azért, higy közös döntés szerint ő haztartasbeli. Amúgy mekkora a gyerek?

2017. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
83%
28: az asszony nem azert van savazva mert nem dolgozik (bar az is meger egy miset), hanem azert mert a beteg ferjet tamogatas helyett bszogatja, es a betegseg szamara a semmitteves szinonimaja.
2017. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
82%

28.

En eddig barhol dolgoztam sise rugtak ki a betegállonány után.... pedig vilt egy időszak, amikor korházban is voltam.....

Ez egy olyan beidegződött ostoba gondolat, mint az "örülj, higy van munkad" stb stb....

Mert ha egy kicsit tájekozódott lennel, akkor tudhatnád, higy a legtöbb munkahelyen olyan nagy munkaerőhiány van, hogy, már annak is örülbek, ha valaki csak éedeklődik!


Apropó, az egyik közvetlen munkatarsam ezert halt meg... ő nem megy táppénzre, mert kirugják, elveszik a bónuszát... pedig nagyon risszul volt már... rá 2 (!) Hetre elhunyt 44 évesen!

2017. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!