Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, kismamák,...

Egyedülálló anyukák, kismamák, hogy bírjátok egyedül ezt a terhet? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok,lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal. Elég akaratos kemény fejű férfi. Több mint 1 éve már együtt lakunk, de ez alatt az idő alatt minden hétvégén le kellett utaznumk a szüleihez, ahogy eljön a péntek délután már bepakolva kell várnom őt mikor jön haza a munkábol és irány hozzájuk, ahol persze egész hétvége arrol szól, hogy a haverokkal sörözik meg jön megy egész nap. Hétvégére esélyem sincs tervezni programot mert az csak rola meg haverjairol szol, hétköznap meg dolgozik azért nem. Most os nem beszélt velem a hétvégén mert itthon szerettem volna maradni, mivel több mint egy hétig korházban feküdtem és pihenni szerettem volna. Rendesen bele volt betegedve. Egyre kevésbé érzem ugy, h vele szeretnék lenni. Nem támogat, neki most a terhes barátnőjét kellene előnyben részesíteni, és sokszor én vagyok az akit félrerak. Kérdeztem tőle, hogy ha meg lesz a pici akkor is folyton menni fogunk? Persze erre csakis igen a válasz. Nem érti meg, hogy újszülött babával nem lehet rögtön utazgatni, de erre csak az a válasza, hogy ő akkor is megy egyedül. Ugy érzem, hogy ő egy felnőtt tesben egy nagy gyerek aki nem bír továbblépni és felnőttként viselkedni. Nem tudom mitévő legyek, nem vagyok boldog, belefáradtam, hogy folyton én engedek. Nemtudom mi rosszabb, egyedül lenni és ugy várni a babát, vagy pedig egy boldogtalan kapcsolatban lenni amiben mindig sírok. Félek az anyagiaktól is egy pici babával.

2017. nov. 7. 10:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%

Jól látod. A fontossági sorrendben nem ti vagytok az élen.

Szüleidre tudsz számítani?

2017. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Nagyon jo szüleim vannak, de sajnos nekik is meg vannak a saját problémáik, anyagilag semmikép nem tudnának segíteni, és nem is várom el tőlük.
2017. nov. 7. 11:01
 3/42 anonim ***** válasza:
92%

Már ott el lett rontva, hogy minden héten le kell utazni a szüleihez (haverokhoz). Ezt eddig sem bírtam volna.

Szóval azért eddig is voltak gondok a pároddal, nem most lett ilyen, amikor terhes lettél.

2017. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
70%
Mi a szarért szülsz egy ilyennek? Edd meg amit főztél.
2017. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Párom ismerősei azt mondják legyek türelmes, ha meg lesz a pici biztosan megváltozik. De már elfogyott a türelmem. Kicsit lennék erősebb karakter Édes Istenem, már biztos nem lennék vele, de mindig attol félek, hogy mi lesz később, gyerekkel egyedül, párt találni aki majd kitart mellettünk. Most ugy érzem mintha kicsúszna a lábam alól a talaj. Most kellene a legnoldogabbnak lennem, és mégsem vagyok az, ugy érzem nagyon mellélőtem ezzel a férfival.
2017. nov. 7. 11:08
 6/42 anonim ***** válasza:
64%
és te szülsz neki, gratula.
2017. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
84%

dehogy változik, drogos sem teszi le a cuccot, mert kibújik a gyerek feje.

te majd ülsz otthon egy síró gyerekkel egész héten, hétvégén meg egyedül. erre mit lehet mondani? eddig is ilyen volt, te meg szülsz...

2017. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, ezt a kérdést én is fel tettem magamnak, hogy minek? Szerelem nagyon elvakított, akkor esett le, hogy nagyon mellélőttem mikor rosszul voltam és ennek ellemére otthon hagyott egyedül mert ő annyira menni akart, én pedig nem bírtam vele menni, ott minden összetört bennem.
2017. nov. 7. 11:14
 9/42 anonim ***** válasza:
93%

Van még olyan, aki elhiszi, hogy majd a gyerektől megváltozik? :D

Nem, sőt, még rosszabb lesz.

2017. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos 17 héttel ezelőtt kellett volna ezeken elgondolkoznod.
2017. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!