Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lógtatok meg már otthonról...

Lógtatok meg már otthonról csak azért, mert nem engedtek el valahová?

Figyelt kérdés
Ti hogy lógtatok ki? Mikorra értetek haza? Lebuktatok vagy megúsztátok? És hova szöktetek ki kivel/kikkel?

2017. nov. 7. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Én igen.

Nekem beépített “halkanjárókám” van, egyetlen léptemet sem lehetett hallani soha. Cipőmet mindig az ajtón kívül vettem fel. Ajtót mindig két kézzel nyitottam, én úgy sokkal lassabban szoktam, becsukáskor meg odatettem az ajtófélfához az ujjam, arra engedtem rá az ajtót, és mindig úgy csuktam be finoman. Kabátomat még a szobámban vettem fel ha olyan idő volt. Általában éjfél körül szoktam anno, mert akkor már tuti mélyen aludtak a szüleim. Nyitott hálószoba ajtónál sem vették észre hogy kimentem, még én sem hallottam ahogy kimegyek a lakásból :D

Kb mindig fél 5 fele értem haza, már csak azért, mert apukám általában 5-5.30 körül szokott kelni. Többnyire megúsztam, nem is emlékszem olyan esetre, hogy lebuktam volna.

Az akkori barátomhoz lógtam ki. Nem szívlelték őt a szüleim, max sötétedésig lehettem vele (14 évesen jöttünk össze és 17 évesen szakítottunk), tovább sosem engedték, így volt olyan is hogy csak akkor tudtunk találkozni ha kilógtam. Neki nem volt szüksége arra hogy kilógjon, ő 0-24 ben oda ment ahova akart :) hogy hova szöktünk... általában csak a környéken sétálgattunk, ha hideg volt akkor hozzájuk mentünk be, hogy ne fagyoskodjunk (gyalog 10 percre lakik a mai napig)

2017. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok: bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült
2017. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Köszi a lepontozást
2017. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a zöld kézre nyomtam. Ha valakinek nem tetszik a hozzászólása nem pontozom, nem érdekel, akkor szoktam pirost nyomni mikor nagyon kiverte nálam a biztosítékot, de nem azért tettem fel a kérdésem, hogy lepontozzak embereket. Még várok tapasztalatokat. A második és harmadik válaszodat nem pontoztam.
2017. nov. 7. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcadikban elmentem kosármeccsre, pedig apu nem engedett. Akkor lett új osztálytársam, azt mondtam, vele tanulok.

BEültünk a csapat háta mögé az első sorba.

ZTE-Szolnok döntő, tévés közvetítéssel... :D

De legalább apu látta, hogy semmi bajom. :)

2017. nov. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én este még nem lógtam ki, de volt olyan, hogy 15 évesen utaztam 50 km-t a szüleim tudta nélkül. Pestre mentem találkozni egy fiúval és csak este értem haza :) Akkor még sose jártam egyedül a fővárosban, nem is engedték volna. Azt sem tudtam igazából, hogy merre járok.. :D utólag, felnőtt fejjel belegondolva mázlim volt, hogy nem történt semmi baj :D Nem biztatnék ilyenre senkit sem!!


Azt mondtam otthon, hogy egy barátnőmmel megyünk egy közös barátnőnkhöz a szomszéd faluba :D

2017. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokak közt, nekem is voltak ilyen esetek, mikor még nem neveltem családtagjaimat. Hogy hogy hogy? Felöltöztem és elmentem. Volt amikor "lebuktam", volt amikor nem. Mit számít?? Miért akarnám titkolni? Ha nincs érvelés, nincs segítség, avagy nem hagyom velem dolgozzanak.., hisz képtelen rá. Innentől kezdve akaratuk, semmis.
2017. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még várok storykat :)

Én szombaton lógtam ki először. Nem engedtek el a barátomhoz (hát inkább még udvarló), de a városunkban tartózkodott aznap este, így megbeszéltem vele, hogy fél10-10 fele jöjjön a szomszéd utcába, addigra alszanak. Szüleimet "rábeszéltem", hogy akkor a városba hadd menjek ki a barátaimmal. Ők úgy tudták ott voltam, de háromnegyed órával arréb voltam egy másik városban buliztam a barátommal és a barátaimmal. Este haza is hozott olyan 4 óra fele, nem buktam le :) és egyik legjobb estém volt.

2017. nov. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!