Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megkeresne...

Szerintetek érdemes megkeresnem a vér szerinti apámat ( és családját) akiket nem ismertem soha?

Figyelt kérdés

21 f vagyok nekem ez az a dolog fura mert 3 éves koromtól már volt nevelő apám tőle született anyámnak 2 gyereke végül is ö volt az apám de valamiért én soha nem hívtam apának a nevén szolitotam mindig is.

vér szerinti apámról semmit sem tudok csak annyit kotyogtak el nagybátyámék egyszer részegen, hogy valami vállalkozó volt és anyám főnöke.( ez ilyen undorító megcsalásos dolog lehetett mert anyám férjnél volt a kor egy másik faszival akivel végül is szétmentek utána)

én nagyon elítélem az ilyen dolgokat főleg ha nő az elkövető, szóval sose kérdezősködtem anyámnál mert hát undorodom a keletkezésem történetétől. Miután ezt megtudtam anyámra is másképp nézek persze nem mondtam neki.

vér szerinti apámat meg lehet érteni mert végül is anyagilag rendes volt vett anyámnak egy lakást és így le volt tudva végül is a gyerektartás dolog anyám nem akarta hogy ismerjen, meghat tuti volt rajtam kívül is gyereke.

szerintetek érdemes megkeresnem a féltestvéreim és a vér szerinti apámat lenne értelme?


2017. nov. 13. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem lenne értelme. Az viszont elgondolkodtató, hogy a felnevelő apádról szóló mondatodból nem az derül ki, hogy apádként tekintenél rá.
2017. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Te egy méretes fsz vagy, barátom.

hogy miért?

"én nagyon elítélem az ilyen dolgokat főleg ha nő az elkövető" - mert ha férfi, az már megbocsátható mi, te paraszt?

a fickót, aki felnevelt, semmibe se nézed (szegény) de aki csak élvezett egyet anyádba, azt "meg lehet érteni".

Nem kérdés, kinek a jellem(telenség)ét örökölted.

2017. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha vannak féltestvéreid, azokat jó lenne megismerned, és talán az apádat is. De azt az elején tisztázd, hogy nem akarsz tőle pénzt, sem örökölni utána.
2017. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 le is írta amit gondolok.
2017. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ketesnél a pont!

Ha apad meg anyira làtni akart volna akkor latott volna.

2017. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2 A kérdező csak annyit írt hogy nem szólítja apának, nem azt hogy semmibe nézi.


A kérdésre válaszolva, én nem keresném meg.21 év után mi mondandótok lenne egymásnak?

2017. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!