Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő vagy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő vagy férfi, valaki életében, aki mindegy hányszor bántotta meg vagy nézte hülyének, megbocsátana neki? Érdemes megkeresnem akit annyiszor megbántottam?

Figyelt kérdés

Nem hagytam kibontakozni a kapcsolatom egy férfival, a távolság miatt. Szeretem, de nem bírnám elviselni, hogy csak kéthetente találkozzunk. Mindig csak húztam az időt, hogy el tudjam dönteni megéri-e ez nekem. Ő pedig végig rám várt. Próbáltam lezárni, de aztán mindig megkerestem idióta, bizonytalan nő módjára, nem gondolva arra, hogy ez neki fáj.

Legutóbb egyik napról a másikra megszakította velem a kapcsolatot, mert tudta hogy újra kapcsolatba kerültem a legjobb férfi barátommal, ami érthetően nem tetszett neki. Meg szeretném keresni, de nem tudom érdemes-e. Így is elég rosszul érzem magam, nem szeretnék bunkó válaszokat, véleményeket kapni! Köszönök minden választ.



2017. febr. 20. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ. "nem gondolva arra, hogy ez neki fáj. " Ne bolygasd. Ha azóta nem változtak a körülményeitek akkor hagyd békén, had lépjen túl. Valószínű megbocsátana. Ha tényleg lenyelt nekem dolgokat és várt rád.
2017. febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Döntsd el hogy mit szeretnél, és aszerint cselekedj. Ne hülyéskedj, és szórakozz mások érzéseivel. Ha eldöntötted mit akarsz, akkor tégy úgy.
2017. febr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Érdemes megkeresnem akit annyiszor megbántottam?" Persze. Már jol tudod, hogy hova kell belerugnod, hogy a legjobban fájjon neki. Biztos siker!
2017. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél tőle valamit akkor keresd.De csak ha őszintén ezt akarod és komolyan gondolod.

De azért adj időt neki,ne várd el hogy azonnal ugy viselkedjen mintha nem történt volna semmi.

Ja és ezek után azt se várd el,hogy ő keres majd...ha akarsz valamit akkor lépj.

2017. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!