Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért nem örül annak ha...

Anyám miért nem örül annak ha én boldog vagyok?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok és anyám nem örül annak hogy én boldog kapcsolatban élek és élem az életemet. Neki nem jött össze soha hogy legyen egy normális kapcsolata amiröl ö is tehet, ha ideges akkor mindben baj amit csinálok, még az is ha élem a sajat életemet... Féltékeny az életemre? Miért akarja azt hogyha neki is szar akkor nekem is az legyen?

2017. nov. 19. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mi az a kettő konkrétum?:-) SZERINTED az a baja, hogy te boldog kapcsolatban élsz és éled az életedet. Szerintem meg ez marhaság. KONKRÉTAN min vesztetek össze, mi volt a vita tárgya?
2017. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet kicsit féltékeny rád, vagy a párodra amiért elszakított téged anyukádtól. Ez nem ritka.
2017. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a nagy, boldog kapcsolatban az ö nyakán élsz?
2017. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk anyukád miért nem örül, és valószínű hogy itt nem is tudjuk ezt megváltoztatni. Én örülök, hogy boldog vagy.
2017. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Irigykedik csak, mert neked összejött.
2017. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem Rád irigy, hanem a menyét - a párodat - nem szereti.
2017. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mint ahogy előttem írták vagy a párod nem szimpatikus neki, vagy pedig irigy.
2017. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!