Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a temetésre?

Elmenjek a temetésre?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég ismerkedtem meg egy lánnyal. Még nem járunk, egyszer találkoztunk, elég nagy a távolság köztünk, nehéz távolból kiismerni a másikat, de nagyon egy hullámhosszon vagyunk és nagyon úgy néz ki, hogy mindketten nagyon komolyan gondoljuk.

Már úgy volt, hogy megint találkozunk, de történt egy tragédia. Meghalt az egyik szülője. A kapcsolat nem szűnt meg köztünk, továbbra is nagyon sokat beszéltünk és írtunk egymásnak, csak szorosabb lett a dolog, már amennyire a távolból lehet...


A temetés a héten lesz... Nem tudom mit tegyek, vagy mi lenne a jó. Elmenjek a temetésre vagy sem? A temetés nem ott lesz ahol most laknak, hanem még távolabb egy kis faluban.


Mivel nincs kocsim most azt sem tudom hirtelen, hogy juthatnák el oda értelmes időn belül busszal vagy vonattal.


Tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy ártok e vagy segítek azzal ha elmegyek vagy ha nem...


Kérlek segítsetek!


Köszönöm!


2010. jún. 1. 15:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Te döntöd, jobb lenne mindnekinek ha nem mennél el, ne legyél olyan mint a bnőm nagyanyja...


x/l

2010. júl. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!