Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan beleszól, hogy mit...

Állandóan beleszól, hogy mit csináljak. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy régi osztálytársam akinek minden hétvégéje abból áll hogy csavarog meg iszik a cimboráival. Hétközben megy egy gyárban húzza az igát amivel nem lenne gond, ha nem szólna bele hogy én mit csinálok. Dolgozom és mellette tanulok is, de szerinte ez tök felesleges semmi értelme. Állandóan rá akar venni hogy menjek bulizni vele, velük, esténként felcsenget és próbál lehívni, nem érti hogy nem érdekel ez engem. De szerinte csak egyszer élünk és fiatalon kell, de úgy érzem hogy ő még 40 évesen is így fog élni. Miért akar eltántorítani a céljaimtól? Miért mondja hogy felesleges? Miért ilyen? Miért jó egész hétvégén inni? A fagyban lent inni a bort hasonló kaliberű emberekkel?
2017. nov. 27. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol vele?

Küldd el a francba, nem kell vele barátkozni, sem kapcsolatot tartani.

2017. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Miért foglalkozol vele? Miért nem koptatod le?
2017. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem elmehetsz vele neha bulizni, attol meg nem kell ott hagynod a celjaidat.
2017. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha tudnám nem kérdezném. Mondom időről időre felkeres, felcsenget este, stb.
2017. nov. 27. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Mert hagyod!

Ha engem zavar valaki, annak egyértelműen elmondom, úgy, hogy azt meg is érti.

2017. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a retekbe. Semmi köze az életedhez, semmi! Tiltsd le a számát, hogy ne tudjon hívni. Lépj fel erőszakosabban.
2017. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félsz tőle?Valószínűleg így van ha már nem zavartad el a csába.
2017. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!