Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vettek karácsonyra?

Ti mit vettek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szüleiteknek, legjobb barátnő/kinek? Testvéreteknek?

2017. nov. 28. 16:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem mindenki engedheti meg magának hogy több tízezerért vásároljon.

2. Nem mindenki pénzben méri a szeretetet.

2017. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Talan mert sok helyen nem vesznek meg mindent, es orulnek hogy honap vegen vam mit enni? Masnak meg a szandek szamit, nem hogy villoghasson a legujabb sZifonnal.
2017. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy vegyél neki a sok sznob fasság helyett pl. ajándékutalványt, sportbérletet, színházjegyet...én ilyeneket is szoktam....20 éve simán elköltöttünk hatvan-hetvenezret egy karácsonyra...pedig nem vagyunk sokan csak a szűk családnak...... mostanában csak a gyerekek kapnak. Minek ???? mindenki megveszi magának úgyis amit szeretne!

Ha meg nincs pénze akkor meg úgysem az érdekli mit kap.:)

2017. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kérek soha semmit, és így is beszéltük meg, higy nem is veszünk semmit.

De ez soha nem valósul meg, mert a tesoimtol es anyámtól mindig kapik, es veszek apróságokat... pl. Diszdobozban kozmetikum stb stb....

Most sem kértem semmit, mondtam ne vegyenek semmit.

De mist tesóimmal összebeszéltünk, mert anyám még nem volt külföldön, (mist lesz 50 éves+ karácsony,) és nagyon szereti Ausztráliát, midig oda vágyik, igy 3-an veszünk neki egy nyaralást Ausztráliába.....

2017. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
Én eddig könyvet vettem, meg könyvet, és könyvet is :) Tuti ajándék nálunk, mindenki szeret olvasni.
2017. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Anyának táskát, mert tudom, hogy kell neki, páromnak ajándékcsomagot, amiben olyan passis cuccok vannak, amiekt ő is használ, papámnak ketten közösen veszünk egy kosarat és megpakoljuk édeségekkel. :) Amúgy én örülnék egy hógömbnek, mert régóta akarok egyet. xD
2017. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 18:08-as lehet neked az ajándékoknál az értéke számít,hogy minél drágább legyen viszont másoknál ez nem így van. A barátnőm sokkal jobban örül egy hógömbnek aminek van jelentése számára mint egy 12 ezer forintos karórának.
2017. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%

Ó, senkinek semmit és olyan boldog vagyok, hogy viszont is ezt fogom kapni :D

Az én anyám is ilyen fajta mint az egyik válaszoló, neki csak az az ajándék ami nagy és drága, a többire hisztirohamot kap. Egyszer nem azt a műszaki cuccot kapta karácsonyra, amit kért - pedig a tudása ugyanaz volt, csak más márka -, szó szerint húsvétig nem nyitotta ki, akkor is csak azért, mert a lelkére lett beszélve, hogy ne legyen már ekkora paraszt.

Elköltöztem, azóta nem ajándékozok senkinek semmilyen alkalomra, hát mit mondjak, sosem teltek ilyen békésen az ünnepek :P

2017. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
92%

Xy ilyet ír:

Nagymamának a legújabb IPhone..

Valószínű kamu ember :D


Mellesleg meg nem az a lényeg hogy mennyibe került az ajándék..

De te ezt úgysem fogod fel a kis érdekember formaddal:)

2017. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyumnak relax fotelt és vásárlási utalványt könyvesboltba.

Apumnak bort, valami finom, alkalomra való édességet.

Tesómnak kedvenc csokija, könyv.

Mamámnak kávé, nápolyi.

Páromnak általam készített naptár, meg még valami.

Egyik sincs meg, de a tervek már készek! :D

2017. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!