Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vettek karácsonyra?

Ti mit vettek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szüleiteknek, legjobb barátnő/kinek? Testvéreteknek?

2017. nov. 28. 16:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nálunk hatalmas a család. Mindenki kitudakolja előre, ki, mit szeretne és rendszerint azok közül válogat. Hogyha van, akinek nem tudunk semmit sem venni, akkor maradnak az utalványok. Én így leszek öcsém barátnőjével :)

Rendszerint szoktunk egy határt szabni +10 Euró lehet maximum. Így is imádjuk a karácsonyt, mert együtt vagyunk és olyan rokonaimmal is találkozhatok, akiket egy évben esetleg csak egyszer látok egy évben személyesen.

Ez nem a pénzről szól. Hogyha az számítana, hogy ki kapja meg az új iPhone-t, régen rossz lenne. Azt meg tudjuk venni a hétköznapokban.

A szűkebb családi körben az ajándékok: öcsémnek a kedvenc humoristái önálló, vacsival egybekötött estjére vettem 2 jegyet, a nővéremnek egy körömlakkválogatást, anyukámnak könyveket, a sógoromnak egy hatalmas párnát, amit már régóta szeretett volna, nagyapámnak két hét szabadságos kupont adok, mivel még mindig aktív a családi cégünknél, ahol én is dolgozom és szeretném, ha lazítana kicsit.

2017. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Kislányomnak vettem egy Szivárvány Sellő Barbie-t,és egy hercegnő Barbie-t,(ezeket nagyon szerette volna már régóta)egy XXL Kinder tojást (nem a Kinder maxit,hanem egy annál is nagyobbat :-) )meg egy Bigjigs fajátékot.Kisfiamnak vettem egy Fisher Price iskolabuszt gyerekekkel,egy vadászgépet katonákkal,és neki is XXL Kindert meg egy fajátékot.Páromnak pedig régi ezüst érméket vettem tartóval együtt,meg egy parfümöt,mert ezeket imádja.
2017. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Na, a garis Ájphone bírja még vagy már becserélte masszázsfotelra nagyi? :D
2017. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!