Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortol lehet gyereke...

Hány éves kortol lehet gyereket, ill. gyerekeket egyedül otthol hagyni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg változó. Én mindkét fiamat itthon hagyhattam már 5 évesen amíg vásároltam. Pár órára simán egyedül hagyom a most 10 évest, a 17 évest meg tavaly egy hétre egyedül hagytam. Átjárt anyámhoz kajálni a szomszéd házba, amúgy meg szendvicset ő is tudott csinálni. Ha a munkám úgy hozza, most is előfordul, hogy 11-re érek haza, addig semmi gond. A kicsi is önállóan hazajön a suliból, kajál, fürdik, alszik.
2010. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

21:43 asnak irnam hogy igen van 2 gyerekem es az 5.5 eves fiam egyedul is jol meg van 2-3 orat sot egyedul rendezi is magat ha ugy tartja kedve es egyedul is jar oviba ami 5 percre van tolunk .

szerintem is gyerekfuggo de mar 5 eves kor utan ha megbizol benne akkor hagyhatod par percet es ha nincs baj akkor nohet az ido foleg ha szereti egyedul otthon akkor foleg kell nekik is az a bizonyossag h igen megallok a magam laban es az h lassak a szulokk megbiznak bennuk.

en pl kulcsot is adtam mar neki oda es nagyon ugyesen ajtot is zart maga utan ez nevelestol is fugg.

2010. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

14 éves vagyok,és anyum itthon hagyott 2 napra mikor kórházba ment.és lámlám még élek :)

kb. 7-8 éves lehettem amikor több órára egyedül hagytak ;]

2010. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!