Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már akkor lépnetek a házasságb...

Már akkor lépnetek a házasságból, ha facebookon a férjetek valakinek udvarol vagy megvárnátok a tettlegességet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 08:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%

Kérdésed alapján felmerül bennem a kérdés: miért mentél feleségül férjedhez?

Ha azért mert szerinted másnak udvarol (lehet, hogy csak bókol?), a téma megbestélése helyett te rögtön felrúgnád a 'mindhalálig' szóló egyezséget, talán nem is szereted.

Ha szeretnéd és mint férj kéne, mindent elkövetnél, hogy együtt éljetek.

Kérdésed alapján úgy tünik, itt a jó alkalom, hogy változtass családjogi állapotodon.

.

Ellenőrzöd férjed FB-ját, vagy neki nincs annyi esze, hogy csak az illetőnek, nem nyilvánosan írjon?

Ő is ellenőriz téged?

.

Féltékeny vagy, ami nem más, mint bizalom és önbizalom hiánya.

Féltékenységgel elérheted, hogy örömet akar neked okozni, hogy igazad legyen - és azért fog(?) megcsalni.

Csupán a te kedvedért.

2017. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha beleolvastál az üzeneteibe, akkor már rég nincs meg az a bizalom, mint ami kellene. Mindenképp megkérdezném, hogy kinek írta és miért.
2017. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy kihez mentem hozzá. Sosem égetné magát ilyen primitív viselkedéssel.
2017. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!