Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra együtt a volt férjjel?

Tlle kérdése:

Újra együtt a volt férjjel?

Figyelt kérdés

Férjemmel elváltunk, sajnos miattam, mert szerelmes lettem valaki másba. Azóta vele élek, a volt férjemnek is volt több kapcsolata, jelenleg is van. Az új párom a tenyerén hordoz, imád engem, de nálam már elmúlt a szerelem. Sajnos sokat gondolok az exre, visszasírom azokat az időket, amíg még család voltunk. 2 gyerekünk van, a páromat elfogadták, ő is szereti őket, igazi apaként gondoskosik róluk, nekem mégis hiányzik a "régi".

Szeretném visszakapni, mindent megbántam, és nagyon sajnálom, amit tettem. Volt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek sikerülhet? Nem tudom fordított esetben én mit tennék. De egyre többet gondolok arra, hogy visszakapjam a családom, ami sajnos miattam hullott szét. :(


2017. dec. 4. 12:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

A férjed helyében elküldenélek a fenébe, ha felvernéd hogy visszajösz.


Akkor pár éve jo volt az uj farok, most meguntad aztán mennél vissza? Te nem érzed, milyen szánalmasan gáz vagy?

2017. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem érdemled meg, megbocsájthatatlan amit tettél és nem a férjed miatt, hanem a gyerekeid miatt.


Mentségedül csak az szolgál, hogy van pótapjuk, aki rendesen gondoskodik a szellemi, lelki fejlődésükről.

2017. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Már ne is haragudj Kérdező, de szerinted kinek kellene egy olyan nő, aki egyik nap ebbe, másik nap pedig másba szerelmes??? Ne szórakozz!!!
2017. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
Atyaég mennyi rosszindulat. Sajnos tanácsot nem tudok adni, de azoknak akik ítélkeznek feletted üzenném, hogy a hűség nem mindig a jó út. Én szerelmes lettem, de hű maradtam, mert azt gondoltam ez a helyes, majd elmúlik. Hát nem múlt el, csak meggyűlöltem a férjem, és egy merő tettetés lett az életem. Szóval ne hibáztasd magad. Inkább gondold át, hogy annó mik miatt fordultál el a férjedtől, és miért tudtad elfogadni más szerelmét, és hogy biztosan szeretnéd-e újra ugyanazt.
2017. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Remélem elhagy a mostani és a régi se fogad vissza.
2017. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha vissza is fogadna, kérdéses, hogy a megtört bizalom miatt lenne-e még olyan a légkör, mint amit hiányolsz, és ami az emlékeidben él. Szerintem nem. Vess számot magaddal, gondold át, hogy miért hagytad el anno, mi hiányzott, és ha visszafogadna, akkor mi lenne más. Most hiányzik, de ha megint együtt lennétek, mi a garancia arra, hogy 1-2-5-10 év múlva is ragaszkodnál hozzá, jóban-rosszban, ha már az elején sem ment ez?
2017. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

A te fajtádat kéne elköttetni még fiatalon... újabb 2 gyermek nő fel széthullott családban, mert az anyjuk nem bírt a viszkető pi**ájával... és még rá akarsz tenni egy lapáttal.

Meguntad az új kant, most mennél vissza a férjedhez, aki már tovább lépett, boldog párkapcsolatban él, de te azt is tönkretennéd. Sőt, a mostani párodat is lazán tönkretennéd.

Hagyd békén az exedet, hadd élje VÉGRE boldogan az életét. Keress inkább egy jó pszichológust, mert nálad valami nem stimmel. Csak ne férfit, mert még a végén rá is rámásznál.

Abban egyetértek, hogy szakíts a mostani pároddal, nem ismerem, de nálad biztosan sokkal jobbat érdemelne.

Mindenki követ el hibákat, de ha már sorban teszed tönkre a körülötted élők életét, akkor ideje lenne elgondolkodni kicsit, hogy talán nem mindig magadra kéne gondolnod.

2017. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Itt nem az a probléma, hogy férjnél volt, szerelmes lett valaki másba és ezért elhagyta. Ez gyakran előfordul, a magam részéről célszerűbbnek is tartom, ha mindenki úgy lesz boldogabb, nyilván nincs értelme egy nem működő kapcsolatot erőltetni és megjátszani mindent.

De az már azért túlzás, hogy szeretem a férjemet, szülök neki 2 gyereket, aztán hirtelen szerelmes leszek valaki másba, elhagyom érte a férjemet, ő is szerelmes lesz valaki másba, és akkor én hirtelen kiszeretek az új pasiból és vissza akarok menni hozzá... hogyne... aztán ha majd fél év múlva megint szerelmes leszek valaki másba, akkor megint ott hagyom a férjemet és viszem a gyerekeket, aztán megint vissza, és így tovább? Ugyan már.

Ha valaki egyszer úgy dönt, hogy véget vet a házasságának, ami ugyebár egy szent és csodálatos kötelék, akkor ahhoz tartsa magát és ne ugráljon egyik kukiról/nuniról a másikra. Pláne ne a gyerekek orra előtt.

2017. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha már egyszer ráuntál a volt férjedre, nem gondolod, hogy még egyszer (többször) rá fogsz? Hagyd békén, éljen boldogan!
2017. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem ugrálok ide-oda, 18 év alatt sosem fordult elő velem ilyesmi, még csak hasonló sem. Sosem csaltam meg a férjem. Olyanoktól várok véleményt, akikkel történt ilyesmi, egyébként a kritikát is elfogadom, ha azt az illető kulturáltan tudja kinyilvánítani és nem a saját fejében született történet alapján ír néhány "jókívánságot"... köszönöm...
2017. dec. 4. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!