Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamámnak nem szimpatikus...

Nagymamámnak nem szimpatikus a párom és ez kiül az arcára, ünnepekkor akkor ne vigyem el hozzá a páromat?

Figyelt kérdés

Rokonaim messze laknak tőlem, karácsonykor mindig ellátogatok hozzájuk és szeretném elvinni a páromat is, akivel több mint egy éve együtt vagyunk.

Mamám már egyszer találkozott a párommal, látszott is rajta hogy nem szimpatikus neki. Nemrég beszéltem vele telefonon hogy ünnepekkor vinném őt is, mondta hogy jól van, persze, de a hangján hallottam hogy nem örül neki.

Többi rokonommal most találkozna először. Nagyon félek hogy esetleg a párom észreveszi a nagymamám reakcióját és ezzel megbántja őt. Vagy esetleg más rokonomnak sem lesz szimpatikus :(


Tetoválása, vagány külsője van a páromnak és nem valami gazdag.... De most télen pulcsi alatt nem látszik neki a tetoválása. Nagymamám elárulta a szüleimnek hogy azt hitte, valami szolid megjelenésű, nyakkendős úriember a párom.........


Mit tennétek a helyemben?


2017. dec. 8. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha a mamádhoz mentek,húzz öltönyt a párodra,meglátod semmi baj nem történhet.
2017. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
29%
Ha cigó a nagymamádnak igaza lesz keress mást, a vér nem válik vizzé.
2017. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Vidd el.

Barátodnak meg azt tanácsolom, ne legyen érzékeny.

Az én elvem az, hogy aki k...nak megy, ne csodálkozzon, ha megb...ák. Akinek polgárpukkasztó a külseje, ne csodálkozzon, ha a polgár pukkad, mikor őt meglátja.


Volt ilyen kérdés már, ahol az apa volt totál kiakadva a tetoválások miatt. Örülj, ha nálatok legalább a szüleid nem akadnak fönn ezen.

2017. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem cigany.. Nyaron talalkoztak, amikor a baratom trikoban volt, kilatszodott a tetovalasa, cigizik is (unokatesom is cigizik nagymamam elott, az nem polgarpukkaszto neki). Laza volt a stilusa akkor, de gondolom azert mert izgult. A szuleim szeretik, kedvelik ot.
2017. dec. 8. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
adj rá egy nyakkendőt, és mehettek is:)
2017. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem a maminak kell tetszen :)
2017. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem neki kell tetszen, csak az en mamam olyan hogy latszik az arcan hogy nagyon nem ........... A baratom pedig nem vak, eszrefogja venni. Forditott esetben nekem rosszul esne es nem biztos hogy legkozelebb is elszeretnek menni a parom rokonaihoz.
2017. dec. 8. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Nezd, ha nagymamád nem kedveli és látszik is az arcán, legyen az ő baja. Nem kell róla tudomást venni, pláne, hogy szüleid meg kedvelik. Nehogy már ez befolyásoljon bármiben.
2017. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Oké, mást képzelt el neked.

De ez van, túl lehet rajta lépni, neked ő kell, őt szereted .Kész, pont.

Szerintem mindenkinek van olyan családtagja vagy barátja, akinek nem kedveli valamiért a párját.

Egyéni dolog, nem illik szólni miatta.

Főleg így, hogy egyszer találkozott vele, nem is ismeri igazán, elég nagy bunkóság így ítélkezniük.

Nem értem egyébként, inkább legyél egy olyannal, akit elképzeltek neked? Akkor is, ha nem vagy boldog és nem szereted?

Örülniük kéne, hogy jól érzed magad, megértitek egymást.

2017. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én hasonló szituban az első tali előtt javasoltam finoman páromnak, hogy szerintem milyen cuccban jöjjön. Nyilván nem adtam rá öltönyt, meg is sértődött volna, de mondjuk, hogy ne a halálfejes pulcsiban jöjjön... :-) (Párom kopasz "metálfej", sose nő ki a gyakorlóból meg az együtteses pólókból.)

Ennyit a párod is megtehet. Nagyid rosszallását nem kell elmondani, ne kezdje fenntartásokkal az ismerkedést párod, de azt nyugodtan mondhatod, hogy TE aggódsz azon, hogy a sok-sok rokonnak ugye szimpatikus lesz. És a kedvedért próbáljon jó benyomást tenni, pl. kevésbé vagány cuccokban jönni az ünnepre.


Ennél több szerintem nem kell. Ha jól veszem ki az írásodból, a viselkedésével nincs baj, udvarias, kedves - ugye? Ha emiatt nem kell aggódni, akkor nagy gond nem lehet.

2017. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!