Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamámnak miért nem jó...

A nagymamámnak miért nem jó soha senki? (Pasi ügy)

Figyelt kérdés
Eddig 1 barátom volt, vele rövid ideig jártam, be sem mutattam. Most viszont összejöttem egy fiúval. Én úgy érzem szeret engem, jól bánik velem, bár még csak 2 hónapja vagyunk együtt. Már sokat meséltem róla itthon (persze csak jót) nagyim már elkezdte az esküvőt tervezni stb. de mióta ismeri utálja. Miért nem néz ki jobban, miért nem magasabb, növessze meg a haját (majdnem kopasz) új ruhák kellenének neki, nehogy kimenjek vele az utcára. Ráadásul boxol is és ez teszi ki az ideje nagy részét, emiatt heti 1-2 alkalommal tudunk csak találkozni. És hogy nem ilyen fiú való nekem. Én már annak is örülök ha azt mondja "Most meló utána van 2 órám azt veled szeretném tölteni" (nem szex, nem is volt még, csak beszélgetünk, sétálunk ) de a nagyim szerint egy sz*r alak. Meg hogy milyen családból jött, mi a munkája, semmi sem jó....Miért ilyen? Igaza lehet?
2013. márc. 29. 20:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy mikor találkoztak kedves volt vele, pár szót beszéltek is, barátom poénkodott nagyim nevetett rajta, de szerintem eleve azt utálja hogy van valakim. Nem is engedem hogy puszit adjon ha a nagyim látja, csak 2 puszit az arcra, semmi simogatás ilyesmi. Annyira rossz hogy így be kell feszülnöm miatta.
2013. márc. 29. 20:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Félt téged. megszokta, hogy a kis unokája vagy, aki babákkal játszik és nehéz megszoknia, hogy nővé értél. Vagy lehet, hogy ő annak idején nem szerelemből ment férjhez, csak férjhez adták és csalódott a férfiakban (nem írtál nagypapádról).
2013. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!