Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted normális ha több...

Szerinted normális ha több generáció él egy fedél alatt együtt? (16-20 fő)

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

A csaladi vagyon ugy gyarapszik, ha egyben marad es nem kivesznek belole, hanem inkabb mindig hozzatesznek egy keveset (ezt hivjak tradicionak). Az ilyen csaladok nagyon osszetartanak es a fiatalabb generaciok mindenben kovetik az elodjeik munkassagat.

Tud mukodni, bar a vilag mar reg nem ebbe az iranyba halad.


Manapsag inkabb a csoringerek elnek sokan egyutt ... ez is lehet eletkepes ha nagy a szeretet.

2017. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Valaki itt írta, hogy ha van külön bejáratú lakrész, akkor igen. A kérdező nem írt erről bővebben, tehát az egy fedél alatt egy házban élést ért.


Nem! Nem normális. Túl sok, főleg úgy nem, hogy van több gyerek pl., hanem több generáció. Isten mentsen tőle!


Nem hinném, hogy hosszú távon 16-20-an békésen lehet manapság így egymás mellett élni békességben, stresszmentesen, vitamentesen. Előbb-utóbb felőröl mindenkit.

2017. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Sokan élnek így. Én tuti nem vállalnék be így pl gyereket, nekem nagyon fontos, hogy pl saját szobája legyen a leendő gyerekeimnek és mindent meg tudjak adni nekik, ne kelljen nyomorogniuk, nélkülözniük.

Meg hát a nyugalom is fontos, ennyi ember együtt élése elég sok konfliktussal járhat, még akkor is, ha nagy a ház.

Szerintem a szülők-gyerekek együttélése ok, bizonyos korig.

Amikor már a gyerekeknek is gyereke van, akkor már rég el kellett volna költözni, saját lábra állni.

2017. dec. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz nagyon függ a 16-20 ember személyiségétől is. Ha nem tudnak alkalmazkodni egymáshoz akkor átok az együttélés. Ha kölcsönös kompromisszumokat kötnek akkor ez akár lehet szimbiózis is.

Másik tényező az hogy lesz mindenkinek egy kis privát élettér.


Sajnos magamból kiindulva én nem tudnék így együttélni a családommal. Ez az én hibám. Én nem szeretem a nyüzsgő családi házat.

2017. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális,sőt kifejezetten beteges.


Minden családnak legyen külön élettere!És minden gyereknek legyen saját szobája!

2017. dec. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!