Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ettől még lehetek...

Kisvuk29 kérdése:

Szerintetek ettől még lehetek "normális" ember a felnövekvő generáció szemében?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok.

Én nem cigizek,iszok és hasonlók és ezeket nem akarom csinálni a jövőben soha.

Nem problémázom a szüzességen és nem is akarok egy ideig.

Nem nagyon érdekelnek azok a lányok sem akik akármilyen szépek,de ilyen káros dolgokat csinálnak,buliznak és tudjátok szerintem a többit.

Nem akarom magam hungaristának nevezni,de hagyományőrzőnek mindenképp.Mivel az íjászat és hasonlók jobban érdekelnek,mint a bulik.

Nagyon szeretem a hazám legyen az akármilyen.

Sajnos mivel mindig lenyíratom a hajam "kopaszra" nullással így sokan neveznek skinhead-nek pedig csak én így szeretem.De nem érdekel a véleményük.

Szeretem a számítástechnikát és eléggé értem is,ezért szoktak kockának nevezni,de ez sem érdekel.

Nem irkálom tele a netet helytelen szövegekkel.Nem szégyen a helyesírás ellenőrző vagy a megkérdezés csak legyen helyes a szöveg amit írok.Ha meg valamit elrontok az rosszul esik ha kritizálnak,de nem panaszkodom,mert hibáztam.

A facebookom csak egy lány miatt van aki rávett,hogy csináljam meg,mert jó meg...Azóta is csak akkor nézek fel ha a telefon dob egy értesítést,hogy van valami.(Ez meg ritka)

Más közösségit is csak az Angol miatt használok ami nekem fontos.Már Junior nyelvvizsgám is van és erre büszke vagyok.

Nem nagyon érdekel mások véleménye,de ha mégis,mint most akkor az fontos.Normális gyereknek tartom magam és FB-s profilképet is poénból csinálnék tükör előtt.Most is azért nem használom a saját képem,mert a telefonomon kívül (SE SK17i) nincs fényképezőm,mert a netbookban elég gyenge a kamera.Szeretném, ha elmondanátok,hogy ez most normális vagy sem.Sok furcsa gyereket látok a neten és ezért tettem fel ezt a kérdést.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2012. szept. 16. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos amit tesz a felnövekvő generáció nem normális, de a ló másik oldalára sem szabad átesni inkább kövesd a közép utat :)

Ez alatt azt értem, hogy nem kell piálni meg kefélni ennyi idősen, de azért nem kell sznobnak sem lenni, facebookra azért járj mert jó dolog amíg nem viszed túlzásba viccből egy tükrösfotó és kész:)

Tehát nem kell túlzásba esni mint a többiek de valamennyire kell követni a divatot, hogy legyen normális barátnőd stb.Nekem is van tükrösfotó mégsem vagyok páwa:D

Remélem segítettem.

15/F

2012. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy ilyen korrekt választ szerettem volna.Nem vagyok sznob inkább visszahúzódó.A facebookkal még csak annyi a bajom,hogy kevés embert ismerek.A G+-al szintén ez van.Várok még válaszokat.Köszönöm.
2012. szept. 16. 22:59
 3/11 happyday ***** válasza:
100%
Szerintem jófej vagy:-)
2012. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekik lehet te nem leszel normalis, mert masok az elvarasaik a generaciojukkal szemben. Nem kell torodni a velemenyukkel, egyszeruen legy az aki vagy, es talald meg a sajat utadat, tarsasagodat. Legyen egy jo munkad kesobb, legyen hobbid amit szeretsz, s nehany barat. Nem kell beallni a sorba, es birkanak lenni. Ne masoknak akarj megfelelni, akkor nem jutsz sehova sem! Eleg okos sracnak tunsz ahhoz, hogy magad dontsd el mi a jo neked.
2012. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és második.Köszi, ha ilyen a gondolkodásod akkor te is jó fej lehetsz.
2012. szept. 17. 16:19
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
jó lesz ha majd elkezdesz szexuális életet élni, és akkor nem agyalsz ezen a sok hülyeségen többet.
2012. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sajnos a kérdést ha szigorúan értelmezzük akkor csak határozott nemmel tudok válaszolni.


viszont vannak olyan tulajdonságaid, amiket én helyesnek ítélek. de én sem vagyok normális ember.


sajnos a mai generáció, de úgy általában az emberek manapság eléggé elkorcsosultak.

rengetegen már fiatalon drogoznak, buliznak, összevissza szexelnek, facebookon élik az életüket, és semmi kreatív hobbijuk nincs. üresek, követik a sablont, mert "normálisak" akarnak lenni, őket csak az érdekli, mások mit gondolnak róluk.

persze szabadság van, ő dolga hogy teszi tönkre magát, de sajnos már nincs olyan közösség ami ellenkező értékeket tudna felmutatni.


ha nem érdekelnek annyira az emberek, az jó, mert egyedül tovább tudod képezni magad, és példaképpé válhatsz. tanulj sokat, érdekeljen sok dolog, próbálj ki új területeket, amiben fejlődhetsz. de attól tartok hogy sajnos majd eljön az idő, amikor jó lenne már egy barátnő, és nagyon nehéz lesz olyat találnod, aki jó lesz neked. talán próbálkozz hagyományőrző klubokban, járj hasonló rendezvényekre, és ott találkozhatsz hozzád hasonló emberekkel akik jó irányba visznek. csak sajnos azok közül is sok az iszákos, könnyűvérű, nagymagyarkodó ember, igazi értékeket ritkán hordoznak.


sok szerencsét

2012. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnos hunterrel nem értek egyet. a legtöbb páwa nem tartja magát páwának, mint ahogy minden lány hűségesnek, rendesnek hazudja magát először, minden fiú keménynek mutatja magát, és minden ember a jobbik arcát tartja a másik felé, és csak később ismered ki igazán őket.


nincs ilyen, hogy középút. vagy ha van, az olyan, mint a félprostitúció.

csak a te utad van, vagy mások útja, mindegy hogy mennyire nem a saját életed éled, ha folyton másokhoz alkalmazkodsz, akkor sosem leszel boldog. csak azért mert a többség például napi 1 kiló kutyasz**t megeszik ,neked nem kell napi fél kilót megenni. vannak olyan szokások, amiket egyáltalán nem kell követni, és vannak újak, amiket ki kell alakítanod.

2012. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én mindig úgy voltam,hogy azért nem akarok inni cigizni és hasonlók,mert sokáig szeretnék élni.Erre az iszákos drogos volt osztálytársam válasza (Aki már 17! én meg 14 vagyok) az volt,hogy mindenki meghal egyszer,öregen gyenge tolószékes leszek és persze valamiben meg kell halni.Én valahogy nem akarok ilyen lenni.Most az új iskolában azt nézem,hogy normálisan kezdik,de 1-2 év és a fiúk tágítják a fülük meg hasonlók.Mondjuk ez az iskolát nem zavarja,mert nekik csak az ész számít,de nekem fura.Meg lehet jó lenne egy barátnő,de eddig csak egy lányt ismertem aki nem él ilyen fura életet,de ő meg állítása szerint folyton kockul.Na mondjuk ez nem nagy baj.Azért örölük,hogy vannak értelmes emberek.Amúgy a Facebook-os tükrös dologgal,csak az a bajom,hogy valamelyik nap kézbe vette a telóm az egyik lány osztálytársam.Első dolga egy tükör keresése lett volna csak az iskolában nincs.Tehát kap egy telefont a kezébe(SK17i) és máris pózolna a tükörben.Ilyen világot élünk.
2012. szept. 20. 15:40
 10/11 anonim ***** válasza:

persze, mind ugyanolyanok, hidd el, ha 100 másikkal beszélsz kisebb nagyobb eltéréssel mind ugyanezt mondják. az ő elméletük hogy "élvezni kell az életet" (drogozni kefélni bulizni), aztán fiatalon meghalni. ez még a 60-70es években biztos jópofa lázadás volt, és nyilván egy olyan életet is lehet élvezni, amiben 30 éves korodig te vagy a világ közepe, aztán a szervezeted bedobja a törölközőt. nyilván a pózoláshoz meg sztárkodáshoz nem kell nagy tehetség és tudás, de van aki élvezni tudja azt is, hogy 70 éves koráig egészségesen él, mert mondjuk előrelátó volt és egészésgesen élt, vagy tanult és elismert szakember/feltaláló lett belőle. nem mindenkinek adják meg a génei hogy 70 évesen hegyet másszon, vagy nobeldíjakat gyűjtsön, de azért hatalmas különbség van eközött, meg hogy 27évesen a szobád közepén találnak meg egy tűvel a karodban, vagy egy nagy adag altatóval a kezedben.


és persze a külsőség sem minden, csak elgodnolkodtató, hogy vajon miért pont egyszerre akar mindenki fültágítót, orrkarikát, vörös tarajat meg hosszúhajat trapéz farmerral. minden kornak megvan a maga hóbortja.


a kockulás megint olyan dolog, hogy átesünk a ló túlsó oldalára. egy stréber, vagy simán gémer aki egész nap otthon ül a szobájában csak más életvitelben folytatja ugyanazt. őt nem a drogok teszik tönkre, hanem az egész napos édességrágcsálás meg gép előtt ülés. avagy az az ő függősége.


a pózolás megint egy agymosási jelenség, ugyanebből adódik: mindenki popsztár te vagy a világ közepe, mutogasd magad, pucsíts, és lepődj meg hogy megerőszakolnak a sikátorban.


sajnos tényleg nehéz manapság ép eszű embert találni, aki építő és nem romboló életet él.

2012. szept. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!