Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom napról-...

Mit tegyek, ha a párom napról-napra nem hajlandó fürdeni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

1: beszéld meg vele, miért?

2: néha fürdesd meg! Ha érzéssel csinálod, utána ő megy majd hozzád, és talán még dorombol is!

Persze ne öltözz túl a fürdéshez te sem, mert közben vizes lehetsz...

2008. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Bizony ez a "Ne fürgyé le" szindróma!
2008. okt. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Engedd meg a kàdat,tele habfürdövel,és mikor màr tele engedted,szolj neki hogy csinàltàl jo melegfürdöt szàmàra,mert olyan hideg van kinnt hogy könnyen megfàzhat,inkàbb àztassa magàt a meleg kàdban:)

Vagy vegyél neki ajàndékba egy màrkàsabb tüsfürdöt,vagy sampont,ha tetszik neki,ugyis ki akarja probàlni,a viz alà kell menjen.

Vagy uj alsonemü,hätha akkor elötte lefürdik...

De ha erre se reagàl,akkor vögezetül mondd meg neki,aranyosan,hogy màr ideje lenni fürödni,mert a végén te neked is bejön ez a lustizàs,hogy fürdés nélkül alszik,és az nem jo,mert akkor te nagyon gyorsan leszel büdös....................Aztàn csak reagàl.

2008. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami rossz nevelés eredménye? Mert szerintem természetes, hogy az ember naponta egyszer mondjuk lezuhanyozik. Kérdezted már tőle hogy ez miért van?
2008. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja volt már ilyen kérdés, nézd meg annak is a válaszait: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2008. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miféle őj módi ez a nemfürdés? Már a sokadik ilyen kérdést olvasom, és le vagyok döbbenve. Az még oké, hogy ha valaki egyszer-egyszer kihagy egy fürdést, velem is előfordult már, de hogy ez rendszeres... Kérdezz rá mindenképpen, hogy miért nem fürdik meg minden nap. És mondd meg neki, hogy ezt az igénytelenséget nem viseled el. Én tuti elmenekülnék annak a pasinak a közeléből, aki nem képes naponta fürdeni.
2008. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hova haladunk.Már itt tartunk hogy nem képes fürödni a srác??Mi lesz később? Szerintem a mindennapi fürdés alap egy embernél.Egy 20éves lány
2008. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Az én párom is ilyen volt,de mióta együtt fürdünk szó nélkül jön. Tedd érdekessé.

Vagy csak egyszerűen mond azt,hogy illik megfürdeni hiszen te is minden nap megfürdesz és nem bújsz piszkosan mellé.

2008. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!