Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam, miért védi ki...

Laonda38 kérdése:

Az élettársam, miért védi ki ha a férfibarátairól, csak egy szót kérdezek is?

Figyelt kérdés
Mondjuk,annyit,hogy hány éves.
2017. dec. 19. 12:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A hebegés habogás helyett, inkább kérném, hogy mutasson be a barátainak.
2017. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
azt nem teszi,helyette az a válasza,hogy száljak le rólla
2017. dec. 19. 12:48
 3/23 A kérdező kommentje:
jah,férfivagyok,ezt elfelejtettem le irni.
2017. dec. 19. 12:51
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom no az elettarsad. Ugy erzi, feltekeny vagy a ferfibarataira. Van/lenne okod? Amugy "szallj le rola", en nem leszallnek, hanem repulnek nagyon messze ilyen undorito dumatol.
2017. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem te is tudod a választ.

Mert a trendi női gondolkozás szerint az teljesen normális, ha van egy csomó pasas körülöttük. Viszont ha te hasonlóképen válaszolgatnál vissza neki az esetleges barátnőidről, akkor óriási botrányt csinálnának.

Amúgy amelyik nő "férfibarátokat" tart még az élettársa mellett is, az előbb-utóbb lecseréli az élettársát egy másikra.

2017. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

csak az ő fotóit likeolják a facebookon,

és mondtam neki hogy nekem ez nem jön be,!

azt mondta erre,inkább töröljük egymást,s igy nem lesz vita.

2017. dec. 19. 13:11
 7/23 anonim ***** válasza:
2017. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Ja, hát ha nekem olyan kontrolláló, féltékenykedő elmebeteg pasim lenne, aki facebookos lájkokra képes féltékenykedni (nem lenne ilyen, annál többre becsülöm magam, de tegyük fel a kérdés kedvéért), akkor én is azt mondanám erre, hogy kopjon le.
2017. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen de ahogy irta egy kommentelő,

ha vissza felé lenne,akkor még nektek áll feljebb,,

bocs

2017. dec. 19. 14:02
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

"csak az ő fotóit likeolják a facebookon, "


Beteg vagy.

Ha az én párom ilyen gyerekes, sekélyes szöveggel jönne, ott helyben szakítanék vele. Csodálom, hogy még nem vágott ki, de ne lepődj meg ha repülsz, igaza lesz. Nyápic.


A másik meg:

mi ez a hülye duma, hogy annak a nőnek akinek vannak ffi barátai, az megcsalja a párját?

Válaszoló te nagyon sötét prszt vagy! Mássz le a fáról, 2017 van, és a nők kifejezés nem egyenlő a ribncok kifejezéssel.

Ha neked ilyen tapasztalatod van az azt jelenti, hogy repedtsarkúakkal vagy körülvéve, ami pedig az értelmi szintedet tükrözi.


35N

2017. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!