Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem féltékeny rám, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laonda38 kérdése:

A párom nem féltékeny rám, miért?

Figyelt kérdés

oké,rögtön azt a kommentet fogom kapni,hogy,(örülnél ha állandóan betegesen féltékenykedne?

Rendben van,okés, meg is mondta hogy 1005 ig megbizik bennem.

De szerintem valamilyen szinten az is baj,.! he nem!

facebook oldalon,kap az exének,a barátjától,a fotója alá,bókos kommentet,nekem ez nem tetszett,és szépen,meg emlitettem neki,rögtön fellázatt,hogy mi jogon akarom őt valakitól is elszakitani,ez csak komunikáció semmi más,ő szerinte.

nem vagyok betegesen féltékeny,nem is akarok az lenni,de ha annyira jó barát lett,akkor a közös fotónk alá miért nem ir?

(férfi vagyok)


2017. dec. 12. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Azért nem féltékeny mert közömbös vagy a számára, azaz te csupán egy állomás vagy nála, amíg keresi -pl. a facebookon- az igazit.
2017. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem írod, hogy ebben a kapcsolatban te vagy a "férfi", nem jövök rá.

Egyébként pedig: a barátja vagy, nem a férje, nem az apja, a párod azzal beszél, akivel akar, abban igaza van, hogy abszolút semmi jogod nincs beleszólni, és a jelen viselkedéseddel csak annyit fogsz elérni, hogy elmarod magadtól.

2017. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

En sem vagyok féltékeny a páromra, ugy vagyok vele,hogy hülyeségekre nem pazarlom az energiámat és nem fogom az egóját sem növelni.Viszont olyan tipusu,hogy bárhova megyünk keresi,hogy mindig a középpontban legyen.

Forditva viszont õ nagyon féltékeny, mert magából indul ki.

2017. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Először is NINCS olyan, hogy egészséges féltékenység. Ha valaki nem féltékeny, az csak annyit jelent, hogy mentálisan ép, nincs önbizalomhiánya és képes normális kötődésre és a maradéktalan bizalomra - na ezt te sose fogod megérteni, ha már annyira torz a lelkivilágod, hogy egy facebookos kommentre képes vagy így kiakadni.
2017. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Te komolyan felnőtt ember vagy ilyen szar helyesírással?!
2017. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert veled ellentétben normális ember. A féltékenység az egyik legundorítóbb dolog egy kapcsolatban és akármennyire is szeretnéd, nincs létjogosultsága. Inkább kezdj valamit a szar önképeddel, akkor te se leszel ekkora lelki nyomorék.
2017. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Élettársa vagyok.

és nem a helyesirás hibáimra voltam kiváncsi!

igen,és mivan akkor,ha a telefonját is a wc-re viszi.illetve,laptoppal a kezében,szembe fordulva,gacebookozik.

2017. dec. 12. 12:36
 8/15 A kérdező kommentje:
néha egy billentyűt elütök elnézést!
2017. dec. 12. 12:37
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Rossz szokás de sok ember jár telefonnal wcre. A laptoposról meg annyit hogy miért akarná hogy nézd a beszélgetéseit. Egy anyával vagy barátnővel való beszélgetés is privát és nem csak az ő számára hanem a másik fél számára is. Pl szerinted ha az ismerősöd a magánügyét tárgyalná ki veled biztos hogy nem örülne neki ha megtudná hogy a párod melletted ült végig.
2017. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Én is viszem a wc-re a telefonom, jó a 9gag társasága ha hosszúra nyúlna valami :D

A páromra meg nem vagyok féltékeny... Ha gerinctelen féregnek nézném, nem lennék vele.

2017. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!