Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisan cselekedtem? Mit...

Normálisan cselekedtem? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába írom e a kérdést :D


Én(és a feleségem) a család barátai vagyunk a történetben.


Szóval már nagyon régóta ismerjük őket. Nagyon boldog és összetartó család voltak. Anya,apa és két lányuk 7 és 14 évesek.


Viszont most válnak. Mi meghívtuk őket hozzánk egy kis baráti összejövetelre. Ez előbb le volt szervezve, mint megtudtuk hogy válnak. Kérdeztük hogy ne halasszuk e el de mondták hogy jönnek. Mint Kiderült a nagyobbik lány elég rosszul viseli.


A szülők rengeteget veszekednek.


Tehát ma délután eljöttek. Tapintani lehetett a feszültséget. Fagyos volt köztük a hangulat. Igyekeztünk oldani őket és egész jól sikerült. Jól érezték magukat. A nagyobbik lány viszont visszahúzódott és begubózott. Hívtuk társasozni, táncolni, enni, segíteni a vacsora elkészítésében. Mindent megpróbáltunk de nem volt kedve. Azt mondta hogy ne haragudjunk de most nem jó.


Csak ült a fotelben és meredt maga elé. Az Apja kicsit megelégelte és rászólt hogy viselkedhetne. A lány kifakad és azt mondta hogy jó de akkor te meg azt értsd meg hogy nem fogom tetettni a boldog családot, ha nincs mire fel. És bement a szobába.


Én valahogy azt éreztem hogy nagyon nincs rendben. Utána mentem. Bent voltunk vagy háromnegyed órát. Kiborult és kiöntötte a lelkét. Sírt. Megvigasztaltam , megnyugtattam. Próbáltam kicsit felvidítani.

Nagyon megviseli lelkileg ez az egész.


Aztán kimentünk és társasoztunk. Neki is jobb kedve lett végül:)


De miután elmentek a feleségem azt mondta hogy nem biztos hogy jól tettem mert a szülők nagyon furcsán néztek. Szerintem pedig szükséges volt mert az utóbbi időben azt hallom hogy semmihez sincs kedve és "elkenődött hangulat van." 33/F



#család #válás #Családi barát
2017. dec. 20. 23:52
1 2
 11/13 theradion ***** válasza:
70%
A lehető legjobbat tetted!
2017. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :D


Ma beszéltem a szülőkkel és mindent letisztáztunk. Sajnos nekik is nagyon stresszes a válás, de mondták hogy igyekeznek. A lánnyal is beszéltem. Mondta hogy jól esett neki. :D Aztán azért már nagyon várja szegény hogy vége legyen.

2017. dec. 21. 22:25
 13/13 anonim ***** válasza:

Furcsán néztek?

Nem nézegetniük kellett volna furcsán a nyomorult szülőknek, hanem nekik megvigasztalni a kamasz lányukat.

De mi d csak megy a pįņája meg a farka után es csesznek rá, hogy a leglabilisabb életkorba levő gyerekük szenved.

Idióták!

Te jól cselekedtél! Rendes ember vagy.

A hitvány szülei meg nyaljanak sót vagy szüljenek sünt, tetszés szerinti sorrendben.

2019. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!