Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem összejött egy...

A testvérem összejött egy férfivel aki megkeseríti az életét! A testvérem nem normalisan viselkedik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nővérem összejött egy roma származású férfivel, amivel még nem lenne semmi gond, de azóta ismegkeseríti az életét! Született egy gyerekük a második baba pont a pocakjaban van a tesómnak ami nem tervezett baba volt sőt az első sem! A "párja" állandóan lelép és ott hagyja őt a gyerekkel, egyáltalán nem érdekli az apát a gyerek! A tesóm ki van idegileg mindig bőg amikor elment a párja és napokig sírva könyörög hogy menjen vissza hozzá, de nem megy és elmegy ő érte terhesen gyerekestül mindenestül! A párja mindig a szüleihez megy vissza, a tesóm meg anyuékkal lakik, ahol mindene megvan, a párja szüleinél meg éhen halnának! Már többször is kockaztatta a gyereke eletet, elment napokra a parjaert hogyvisszahozza anyuekhoz de o nem akart vissza jonni, ott eheztek kenyerre se volt penzuk es ahelyett hogy vissza ment volna anyuekhoz ahol mindene megvolt, maradt a nyomorba par napig amig ra nem vette a parjat hogy vele jojjon vissza anyaekhoz! Volt hogy mentot kellett kihivni hozza merf annyira osszevesztek hogy a parja elment szokas szerint es a noverem teljesen beletoppant, az ugyelet jott ki hozza es nyugtatot kapott! Remes volt azt vegig nezni!!! Majd meg szakadt a szívem! Akkor leult a foldte bogve gyerekkel a kezébe lebaszta a gyereket is a foldre.... miutan elment az orvos meghanyatta magat hogy kihanyja a nyugtatot. A parja nem akar dolgozni munka kerulo pedig lehetne munkaja anyum is talalt neki de nem jar mert anyumek eltartsak oket amiben anyumek is hibasak de nem tudnak mit tenni most halljanak ehen? Tesom parja most is elment a szuleihez tesom meg a fejebe vette hogy elkoltozik masik varosba ha kell egyedul a ket gyerekkel (egyik a hasba) a gyesbol akar kivenni alberletet mar le is foglalozta, de mibol elne meg egyedul ket gyerekkel? Azért akar elkoltozni mert irigy arra hogy en boldogan elek a parommal kulon masik varosba es o is ezt szeretne de ez nem fog menni 30.000ft gyesbol apa nelkul akit nem erdekelnek a gyerekek es egy munkakerulo! Anyumek tartsak el oket mindenuk megvan anyueknal es meg minket okol mindenert mi vagyunk a rosszak! Kezd ugy viselkedni mintha elment volna az esze, nem erzi a tettei kovetkezmenyet, ki se adnak neki a kisbabat ug hogy egyedul el alberletbe es a gyesbol akar megelni es eltartani ket gyereket ami lehetetlen mert az alberlet alapbol 25.000 lenne azt mondta de ot ez nem erdekli akkor is el akar koltozni anyuektol. Sokat zsarolja anyaekat a gyerekkel hogy adjonak neki penzt.. becsapja anyaekat nem tudom mit tegyek nem normalisan viselkedik! A kisgyereket se tanitsa beszelni pedig mar reg beszelnie kellene de par szot is alig akar mondani, bilibe wczni se alarja megtanitani ugy van vele majd megtanul az magatol! Regen tipp topp volt tesom jol nezett ki adott magara de ami ota osszejott a roma szarmazasu parjaval azota furdeni is alig furdik.. a parja csaladjaeknal volt hogy megdobaltak kovel, eheztettek bezartak volt hogy szilvat lopott a farol es azt ette terhesen mert mas nem volt ( ez meg a masik picivel volt aki mar megszuletett ) annak is kozkaztatta az eletet a hasaba csak hogy a parjaval lehessen!! Hu nem tudom mennyire ertheto nem tudom kihez forduljak, telefonrol irtam.. :(

2017. aug. 6. 18:13
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez elképesztő mennyire lesüllyedt.. nem segítenék neki,mivel úgy vagyok vele hogy aki ilyen származásúakkal összejön,az igya is meg a levét,véletlenül se tudom sajnálni az ilyeneket,elvetetném a gyerekeket is tőle.
2017. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon tudsz semmit se tenni. A testvéred valamilyen oknál fogva beleszeretett ebbe a férfibe...
2017. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Es meg: tesom parjaeknal elszedik tole a penzt kilopjak a zsebebol is ellopjak a ruhajat! Nem egyszer bogve hivta anyut hogy kuldjon penzt nekik hogy visszamehessenek de mindig csak a parjaval ment egymaga sose jott vissz! A gyerekkel zsarolja hogy nem evett a gyerek kuldjel penzt anyum meg persze hogy kuld hisz az unokaja! De anyueknal megvan mindenuk ez megse jo neki!
2017. aug. 6. 18:20
 4/52 anonim ***** válasza:
42%
Jóérzésű vagy, hogy így sajnálod tesód. Igazából csak pénz tud rajta segíteni, de szerintem 10%-nyi jövedelmednél többet ne áldozz rá, mert alapvetően a saját jővődre kell összpontosítanod.
2017. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Annyira meg van bolondulva ezert a ferfiert!!! :( en is tiszta ideg vagyok tesom miatt neha ugy sajnalom! Nem tudok neki segiteni mondtam mar hogy menjen el pszihologushoz beszelgetni ki tudjamagabol beszelni a sok rosszat de nem megy el ot mi nem fogjuk gyogyszerezni... na jolvan! :/ tiszta zsiros a haja is nem furdik csak ritkan mindent kiir a facebookra hogy megint elhagyta a gyerek apja oket utana mindenki engem kerdez hogy megint mi tortent!! A csaladomban mindenki igenyes dolgozo tisztesseges ember csak o nem(tudom gyerekkel nem tud dolgoznni de nem errol van szo).. anyumek is ki vannak idegileg miatta... mi csak a jot akarjuk neki de ezt nem kepes felfogni!
2017. aug. 6. 18:24
 6/52 anonim ***** válasza:
95%
Tesód beteg! Magatartása veszélyezteti a gyereket és a magzatot. Ha nem hajlandó sürgősen kezeltetni magát, bejelentést kell tenni a gyámhivatalnál, mielőtt valami tragédia történik.
2017. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
95%

Majd a gyámhatóság elveszi a gyereket, tesód meg mehet kukázni.

Anyád se hagyja magát zsarolni! Ne adjon pénzt, ne engedje oda őket, mert addig kifogja használni a tesód.

2017. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Én nem adnak neki penzt hisz nalunk is van helye a penznek meg dolgozzon meg a penzert a gyereke apja ami ugye lehetetlen mert nem akar dolgozni! Szerintem majd azt hiszi hogyha elkoltozik akkor zsarolja anyut a gyerekkel anyu meg egybol kuldi neki a penzt de azt hozzateszem hogy anyumek sem gazdagok elarvereztek a hazukat is alberletbe vannak, egyik albibol ki is raktak oket mert a tesomek ott is cirkuszoltak.. anyumekra nezve is szegyen hogy ott cirkuszoltak! Anyum es apum is dolgozik becsuletesen azert hogy megeljenek!
2017. aug. 6. 18:29
 9/52 A kérdező kommentje:
Parom is ezt mondja hogy mar reg el kellett volna anyumeknak zavarni oket a picsbe! :/
2017. aug. 6. 18:31
 10/52 A kérdező kommentje:
En imadom a szuleimet mindent megadtak nekem amit csak lehetett jol felneveltek imadom oket! Tesom annak ellenere hogy eltartsak oket lemondja anyumekat mindennek! Még a jó se jó neki inkabb a rossz kell neki!
2017. aug. 6. 18:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!