Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék túllépni vagy...

Hogy tudnék túllépni vagy feldolgozni? Egyáltalán ezt tegyem?

Figyelt kérdés
A napokban találtam a férjem email-jei között amint egy özvegy nőnek mindenféle bókokat és szép, bódító dolgokat írt. Egyértelműen kiderült az is hogy még nem történt semmi. Én úgy éreztem tökéletes a házasságunk és szeretjük egymást és azonnal számon kértem hogy mi ez?!? Erre ő beismerte hogy nagyon hibázott csak kiváncsiság hajtotta hogy tetszik-e másnak stb. stb. értelmetlen kifogások. Felhívta a nőt és elmondta hiba volt az email, csak engem szeret ésélete legnagyobb hibája volt neki üzenni... Engem mardos a gondolat, mi lett volna ha nem bukik le az elején? Hogy bízzak ezután? Mondtam neki én lépek ha meg akarja próbálni vele vagy időre van szüksége de erről hallani se akar, azt mondta nincs min gondolkoznia egy életre megbánta ezt a botlást és bebizonyítja hogy bízhatok és soha többet nem lesz ilyen. Ti hinnétek neki? Ti meg tudnátok bocsátani? Túl tudnátok lépni ezen? Mert én azóta lelkileg padlón vagyok, ezt álmomban se gondoltam volna. Mit csináljak? Nagyon szeretem a férjem és minden napunk csodálatos (szerinte is) ezért is érzem magam ennyire "leforrázva".
2010. jún. 3. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%
Le kö lépni
2010. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld meg elfogadni,mert szereted.Ha nem megy,akkor hagyd ott.Minek gyanakodnál egész életedben?De csak addig nyelj,amíg még te is elbírod.Nem érdemli meg hogy miatta menj tönkre.
2010. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

Ne csak a férjedet hibáztasd. Te sem vetted észre, hogy nem minden oké (ha oké lenne, nem történt volna meg), és egy kapcsolatban soha nem csak az egyik fél hibás, hanem ketten együtt. Nincs értelme méricskélni azt sem, ki szeret jobban, és azt sem, ki hibásabb. Ha elszúrjátok, mindketten egyformán veszítetek. Meg hát az is egy érdekes kérdés, mi a fenét kerestél a férjed levelezésében.


Örülj annak, hogy még időben kiderült, hogy gond van, még rendbehozhatjátok, ha valóban nem történt semmi. De neked is kell tenni érte, nem csak várni, hogy hogyan bizonyít.

2010. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
18%

második mondat a kérdésben: "még nem történt semmi."


ha nem teszel ellene semmit, fog!


24 F

2010. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%
Ne nézegesd a férjed emailjeit.
2010. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Még én vagyok a hibás hogy láttam az emailt amint a férjem egy másik nőnek enyeleg? Látjuk egymás levelezését mert egy szerverre felkerülnek mentésre. Ne ez legyen a lényeg, de köszönöm hogy írtok!!!
2010. jún. 3. 12:03
 7/25 anonim ***** válasza:
25%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha egyszer megtette...én ezután már nem tudnék nyugodt lenni.
2010. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
De hogy hasznosat is mondjak, üljetek le beszélni, hátha van valami mostanában, ami zavarja, vagy ami miatt másnak is akar tetszeni.
2010. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Ezen akadok ki, hogy valaki rögtön azt írja, hogy hagyd ott....Miért kéne? Jóban, rosszabn....nem? Jó persze, nem kell mindent elnézni, de ez, ami most történt még megoldható. Szerintem igazat mond, és megbánta. Tényleg szeret, de kíváncsi. Most ha bele gondolsz, hány évig házas egy ember, ha fiatalon kötötték akkor jobb esetben akár 50-60 évig is. Szerintem ebbe a 50-60 évbe, pár ilyen eset belefér. Szüksége van arra, hogy mások is elismerjék. Persze, erre lehet azt reagálni, hogy ha más kell neki, akkor menjen...de itt nem erről van szó. Attól még szerintem biztos szeret. Persze ha ennél tovább megy, akkor ott már komolyabb baj van.
2010. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod bocsátani, elfelejteni és bízni benne akkor minden rendben lesz, de ha nem akkor egyre rosszabb lesz a kapcsolatotok. Engem is bosszantana és dühítene a dolog. De ha tényleg szeretitek egymást akkor lehet ez egy kis botlás amiből nem is lett volna semmi, mert nem biztos, hogy bármit csinált volna egy két levélváltáson kívül. Próbáld meg elfejteni az egészet és bízni benne, ha nem megy akkor el kell válni.
2010. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!