Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék túllépni vagy...

Hogy tudnék túllépni vagy feldolgozni? Egyáltalán ezt tegyem?

Figyelt kérdés
A napokban találtam a férjem email-jei között amint egy özvegy nőnek mindenféle bókokat és szép, bódító dolgokat írt. Egyértelműen kiderült az is hogy még nem történt semmi. Én úgy éreztem tökéletes a házasságunk és szeretjük egymást és azonnal számon kértem hogy mi ez?!? Erre ő beismerte hogy nagyon hibázott csak kiváncsiság hajtotta hogy tetszik-e másnak stb. stb. értelmetlen kifogások. Felhívta a nőt és elmondta hiba volt az email, csak engem szeret ésélete legnagyobb hibája volt neki üzenni... Engem mardos a gondolat, mi lett volna ha nem bukik le az elején? Hogy bízzak ezután? Mondtam neki én lépek ha meg akarja próbálni vele vagy időre van szüksége de erről hallani se akar, azt mondta nincs min gondolkoznia egy életre megbánta ezt a botlást és bebizonyítja hogy bízhatok és soha többet nem lesz ilyen. Ti hinnétek neki? Ti meg tudnátok bocsátani? Túl tudnátok lépni ezen? Mert én azóta lelkileg padlón vagyok, ezt álmomban se gondoltam volna. Mit csináljak? Nagyon szeretem a férjem és minden napunk csodálatos (szerinte is) ezért is érzem magam ennyire "leforrázva".
2010. jún. 3. 11:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Itt azért az is lényeges, milyen idősek vagytok, mennyire régen vagytok együtt. Mert egy 50-esnél a kapuzárási pánik esetén sokkal könnyebb megbocsájtani ezt, mint egy huszonévesnél, aki már így kezd egy házasságot az elején.
2010. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
38 éves a férjem.
2010. jún. 3. 12:21
 13/25 A kérdező kommentje:

Én leszek a házisárkány liba mama? Hát köszi! Nem tudom te házas vagy-e de ha valakit igazán szeretsz és kiderül hogy ő elkezdett másfelé kacsingatni, szerintem ha van lelkivilágod, téged is gyötörne a fájdalom és a keserűség.

A többi tanácsot nagyon köszönöm! Ha még írtok, előre köszönöm azokat a tanácsokat is!

2010. jún. 3. 12:24
 14/25 anonim ***** válasza:
22%
Jó nagy kőbunkó a férjed, hogy tudja megláthatod az emailjeit. Szerintem nem gyakorlott félrelépő, és valahogy csak a kíváncsiság hajtotta. Azért légy résen!
2010. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Dehát nem is történt semmi...most pár bóktól borultál így ki? Ha már most ennyire mardossa a lelkiismeret szerinted képes lett volna lefeküdni vele? Áhh... Nyugodj meg, egyszerű férfi hiúság volt :) Szépen békülj ki a gondolattal, hogy megtette (én mondjuk nem látok ebben problémát), de iszonyatosan megbánta, és láthatóan téged választott, fel is hívta azt a nőt. Semmi baj :)
2010. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

egyébként a férjed nagyon amatőrnek látszik, hogy a közös szerveren lévő levelezést nem törli le azonnal. :-)

Szerintem nagyon beparázott, máskor nem fog ilyet csinálni, próbálj meg bízni benne, de azért figyeld is őt egyben.

2010. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

A saját példámat írom le: nekünk az első gyermek születése környékén történt hasonló csetelés. Mivel outlookon én is látom az ő leveleit, így persze lebukott. De mielőtt lebukott volna, felmentem arra a két oldalra, amint ismerkedett, és én is írtam neki álnéven. Nagyon szépeket írt, viszonylag sokáig leveleztünk, de amint személyes talákozóra került volna a sor mindkétszer kihátrált.

mi megbeszéltük a dolgot (én csak a mail-eket mondtam neki, azt nem, hogy tudom, melyik oldalakon írogat). Ő a gyerekvállalástól parázott be (tervezett gyerek volt, házasságban), ráadásul nagy leépítési hullám a cégénél, stb.

Azóta 4 év telt el, mindenhonnan törölte magát, és soha többé nem fordult elő ilyesmi. Azóta (is) szuper apuka és férj.

Most várjuk a második picurt, de erre a babára már lelkileg ő is máshogy készül, így nem félek, hogy még egyszer előfordul ilyesmi.

Szerintem beszéld meg vele, nehéz beszélgetés lesz, de át kell rajta esni. Nekünk sokat segített.

2010. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretném az életutamat ecsetlni és azt,hogy én mit tapasztaltam

de saját eddigi életemből kiindulva: bízhatsz benne...még egyszer

ha tudnád mit meg nem tesznek azok a fériak akik valóban szélhámosok...de tudod mit? ne is tudd meg

van ilyen még nőknél is, kis ártatlannak tűnő játék, de a férjed nem tagadott és felhívta a nőt és elmondott neki mindent.

ezzel duplán vállalta a felelősséget a tetéért: neked is beismerte, nem mismásolt és a hölgyet is menesztette egyértelműen.

és igen.szerintem is üljetek le megbeszélni mit hiányol esetleg, lehet,hogy kis extra elismeréssel, dícséretekkel (mindkét fél részéről) nem hajtaná a bizonyítási kényszer :)


Láttam olyan esetet, amikor a féri három nővel játszotta ugyan ezt és a végén addig kavart és hazudozott,hogy patyolatfehéren jött ki a dologból és még a három nő eszi magát azóta is,hogy mit hibázott?pffff


Én bíznék.sok boldogságot

2010. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Tanulj: http://www.youtube.com/watch?v=4esJMIPQVe8


csak az parázik, csak az féltékeny aki valahol valamikor valamit rosszul csinált

2010. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
lehet h csak egy kis onbecselusre volt szuksege,tal nem forditotal anyi idot magatokra ami vegul ezt hozta,es sok mindent az ido megold.tehat ne gorcsolj azon h milet volna ha!!mert csak rosszab lesz
2010. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!