Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szigorúak a szüleim?

Szerintetek szigorúak a szüleim?

Figyelt kérdés
Nem annyira nyaggatnak nem várnak el nagyon semmit tőlem,házimunkát nem kell csinálnom mert szerintuk a tanulás a dolgom és elvárják a 3as átlagot minimum. Általában városba úgy engednek el hogy a 20:15-os busszal legkésőbb haza kell mennem,de ha a főtéren koncert van vagy valami akkor 10-ig is maradjatok néha. Házibuliba engednek éjfélig,diszkóba csak 17 éves korom felett. Ivást nem díjazzák se a cigizést. 16/L

2017. dec. 27. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azok
2017. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Inkább szomorú, hogy semmit nem várnak el gyakorlatilag, magyarul nem tartják sokra a képességeid. A hármas átlag nevetséges.
2017. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem szigor... 3-as átlag a minimum? Ha sosem tanultam semmire, akkor is hoztam a hármast majdnem mindenből. Ezt nem szigornak hívják, hanem elkényeztetésnek...
2017. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden, csak nem szigorúság. Laza pórázon tartanak, ha szabad ilyet mondani. Azon nem lepődök meg, hogy meddig és hol maradhatsz buliban. De attól még, hogy ők a hármast várják el tőled, nem azt jelenti, hogy elég ennyit teljesíteni, bár mondjuk nem nehéz.
2017. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a sok rosszindulatú komment? A hármast várják el, senki nem mondta, hogy a lány is hármas tanuló.

Tőlem is ennyit vártak el, mégis végig 4.5 felett volt az átlagom kilenc és tizedik után, mert tudtam, hogy az utolsó két év már számít.


Nem szigorúak a szüleid, teljesen jól állnak a dolgokhoz.

2017. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Inkabb tul engedekenyek.
2017. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
nem szigorúak, csak kicsit
2017. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A házimunkából kihagyás óriási hiba szerintem.

Neked származik majd óriási hátrányod.

A való életben mikor majd dolgozol és saját háztartást vezetsz, akkor is neked kell majd munka mellett a házimunkát megcsinálni. Még akkor is, ha felezel a pároddal, lesz tennivaló.

Tanulás mellett is beleférne, sőt.

2017. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
77%

16 vagyok, az otos, max 4-es atlag az elvaras, hazimunka kotelezo, csak akkor mehetek el, ha nem kell tanulnom, akkor is el kell mondanom mikor, kivel,hova. hazibuliba a sajt akaratom miatt nem megyek-nem az en stilusom.

szerintem ez lenne a normalis. nem erzem magam hatranyos helyzetben azokhoz kepest, akik azt csinalnak, amit akarnak.

2017. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!