Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szemetseg ez anyamtol?

Nem szemetseg ez anyamtol?

Figyelt kérdés

Karacsonyra vettem neki egy nespressos kavefozot mert mindig kaveznak,de csak ilyen olcso kotyogossal.

Most hazajottem baratomtol es kerdeztem hogy kiprobalta-e. Azt mondta nem,minek,ugysem fogja hasznalni. Minek vettem ilyen ajandekot,mikor draga bele a kapszula. Vissza tudom-e vinni.

Vettem neki 2 doboz kapszulat meg ajandek kapszulak is voltak bent.

Iszonyu szarul esik ez. 15.000Ft volt.


2017. dec. 27. 11:05
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
79%

Elég rosszul reagálta le ezt anyukád.

Szóval azért ilyet kijelenteni, hogy úgysem fogja használni, meg vidd vissza. Akkor használta volna addig, amíg van hozzá kapszula, utána meg eltette volna és amikor lett volna rá való pénz, akkor meg néha vett volna bele kapszulát.

Elhiszem, hogy rosszul esik neked. Nem tudom, hogy te kávézol-e, de ha igen, akkor használd te, vagy ha jön vendéged, aki kávézik, akkor kínáld meg belőle.

Vagy ha nincs erre mód, akkor vidd vissza és legközelebb előbb gondold végig, hogy mi lenne a megfelelő ajándék, vagy inkább ne vegyél semmit.

2017. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
87%
Azt megértem, hogy nem fogja használni. A legtöbb kávézó ember ragaszkodik még a kávé márkájához is, a főzött kávé helyett pedig főleg nem fog kapszulásat inni. Én szó nélkül elrakom az ilyen ajándékokat, biztosan nem mondtam volna el neked, hogy nem fogom használni.
2017. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
53%
Azzal tisztában vagy, hogy egy doboz kapszula kb. 1 hétig elég 2 embernek, de annak az árából meg egy csomag kávé vagy két hónapig is kitart?! Semmi baj nincs a kotyogóssal, nagyon jó kávét lehet vele csinálni, a kapszulás baromi drága, ráadásul a jóisten tudja mi van még abban a kávéporban. Nem mellesleg én is csak 1 fajta kávét iszom, nem túlzottan ízlik a kapszulás . Hisztizhetsz, de ez nem volt jó ajándék, a szándék ellenére sem.
2017. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
84%

Aki ért a kávéhoz, tudja, hogy az olcsó kotyogós jobbat főz.

Nyers volt anyukád, de szerintem jobb a nyers őszinteség, mint hazudni. Nem fogja használni, nem akarja használni és tényleg drága, sajnálja hogy erre költötted a pénzed.

2017. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
77%
Az, szemétség! És akkor most mi van? Majd máskor jobban átgondolod, hogy milyen ajándékot veszel és figyelembe fogod venni az ő elképzeléseit is, nem csak a sajátodat.
2017. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
49%
Nem ssemetseg. Te is biztos kaptal mar ajandekot ami nem tetszett. Biztosra kellett volna tudnod, hogy szereti, kell e neki a kspszulas fozo es kave. Ha csak 15 ezerbe kerult, az nem Nespresso gep, hanemvalami utanzat.
2017. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
85%
Ezért érdemes megkérdezni ajándékvásárlás előtt, hogy mit szeretne, mire van szükség. A meglepetés így ugyan elmarad, de legalább ez a kellemetlen helyzet elkerülhető lenne.
2017. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
70%
Nem kötelesek a boltban visszavenni, de a normálisabb helyeken visszaveszik ill. becserélik. Tedd azt. Anyukád tapintatlan volt, de ha már így esett, legalább a pénz jöjjön vissza, és meg lehet tőle kérdezni, hogy akkor mit szeretne. Ha semmit, hát akkor semmit.
2017. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
73%

Szarul esik?

És szerinted a megajándékozottnak milyen, ha kap valamit, amit nem tud használni, mert nincs rá pénze?

Mi is kaptunk pár éve egy síparadicsomba szobafoglalást. 1600 km, szilveszterkor. Egy héttel előre tudtuk meg. Ruha, utazás, férjemnek szabi a mentőknél, nekem a kórházban... Nyilván nem tudtunk elmenni, és mi voltunk a rosszak.


Nem minden a drága ajándék, sokkal jobb egy olyan, ami örömet okoz.

2017. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
87%

"de csak ilyen olcso kotyogossal. "

Majd megtanulod, nem mindig a drága és a modernebb a jobb.

Össze sem lehet hasonlítani a kotyogós kávét a kapszulással.

2017. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!