Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szemetseg ez anyamtol?

Nem szemetseg ez anyamtol?

Figyelt kérdés

Karacsonyra vettem neki egy nespressos kavefozot mert mindig kaveznak,de csak ilyen olcso kotyogossal.

Most hazajottem baratomtol es kerdeztem hogy kiprobalta-e. Azt mondta nem,minek,ugysem fogja hasznalni. Minek vettem ilyen ajandekot,mikor draga bele a kapszula. Vissza tudom-e vinni.

Vettem neki 2 doboz kapszulat meg ajandek kapszulak is voltak bent.

Iszonyu szarul esik ez. 15.000Ft volt.


2017. dec. 27. 11:05
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
tabletta helyett kapszulát akartam írni.
2017. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
75%

Annyiban igazad van kérdező, hogy anyád ezt azért kulturáltabban és megértőbben is közölhette volna, nem ilyen flegma bunkó módon.

Ugyanakkor ha nem kell neki, sajnos nincs mit tenni. Vagy hagyod, hogy ott porosodjon a pulton/szekrényben, vagy visszacseréled / visszakéred az árát. Ha visszakapod az árát, szerencséd van. Ha nem, akkor vegyél magadnak az árán valamit a boltban. Anyád meg legyen csak ajándék nélkül.

Igenis pofátlanság a kapott ajándékot leminősíteni, meg közölni az illetővel, hogy vigye vissza. Én tuti nem adnék neki egy ideig semmit.

2017. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
59%

Igazából itt kb senki sem hibáztatható.

Te csak jót akartál kérdező, mert anyud szeret kávézni és gondoltad, hogy pont passzolni fog az ajándék.

Viszont anyud elutasítása is szintén érthető, hogy hiába szeret kávézni, nem szívesen költene ennyi pénzt kávéra, főleg, hogy egy doboz egy hétig se tart ki, ha valaki nem csak napi egyszer kávézik, plusz nem éppen az olcsóbb kategóriába tartozik.

Vidd vissza, ilyenkor általában még visszacserélik. Szerintem ez még mindig jobb, mintha anyud megjátszotta volna magát, hogy örül neki, aztán látod, hogy sosem használja.

2017. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!