Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családból kitaszítottak, mit...

Családból kitaszítottak, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A nővérem összehazudott mindent rólam, és rossz színben tüntetett fel engem, így a saját apámék/nagyanyámék/ unokatestvéreim elfordultak tőlem... mind a sok hazugság miatt. Napi szinten a nyakukra jár minden hülyeségével amiket azért talált ki, mert "nekem jobban megy". Ez annyiból áll hogy 12 évvel fiatalabb vagyok nála és egyetemre járok, barátommal tudok lakni, neki meg mindig fájó pont volt, hogy az érettségit is estin tette le, legjobb munkája is árufeltöltő volt, ilyeneket mond. Engem speciel pont nem zavart sosem, sosem néztem le, semmi ilyesmi, állandóan magát szapulta, meg hogy neki sosem volt lehetősége arra amit én csinálhatok. Emiatt sokszor rosszul éreztem magam. A család elhiszi a sok hazugságot amit állít rólam. Már rám sem néznek ha köszönnek. Nagyon fáj, mert főleg az unokatesóim voltak olyanok számomra, mint egy második család. Jól megkeverte, és nem tudok mit csinálni. Egyedül érzem magam, hiába a barátom, mégis a saját családom. Kitaszítottak a semmiért, nem tudom mit tehetnék.

2017. dec. 27. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miket mondott, hogy ezt elhitte mindenki annak ellenére, hogy ők is látták, te mire vitted, és ő mire vitte? Adtál rá okot?
2017. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Van egy gyereke, épp per van hogy kinél legyen, a nővéremnél avagy a gyermek apukájánál. Én elmondtam, hogy az apukára szavaznék, mivel a nővérem és a mostani barátja mindketten alkoholisták (persze erről a tágabb család nem tud, nekem nem hisznek, mert ők csak akkor látják, amikor átmennek és akkor megy a vetítés.) apánkat nem zavarja, mert ő is az, szerinte ez normális, szerintem nem jó, ha a gyerek ebben nő fel, az aluka pedig nagyon derék, rendes ember. Ó, és a nővérem barátja folyton füvezik, engem is megkínáltak.:) fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz, ha a bíróság nem neki ítéli a gyereket stb. Be vagyok hívva tanúnak, így emiatt is kinéznek. Pedig csak a gyerek érdekeit nézem. Azt hazudja mindenkinek, hogy ingyen élek itt például, betettem ide a kis seggemet, plusz pénzéhes vagyok, mert hajtok az örökségre, ilyenek. Orbitális baromságok, hogy meg se hallgasson senki.
2017. dec. 27. 19:36
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezek érthetetlen sztroik
2017. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát akkor nincs mit tenni, ha itt mindenki ilyen szemellenzős balfék. Éld az életed, ami majd nagy valószínűséggel téged igazol. Mennek ők még a te utcádba!
2017. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Még szép, hogy az Apánál lenne a gyerek helye. Két ilyen züllött mellett nem lesz jó élete.

Nézd, én a helyedben kerek perec átmennék a rokonokhoz azzal, hogy szeretnék mondani valamit. Hallgassanak meg, aztán ha nem kell többé haverkodni, ha szerintük a nővéred viselkedése normális és a tied nem az.

Plusz ha mennék tanúskodni, akkor persze a gyermek érdekét tartanám szemelőtt és elmondanám, hogy az anyuka miért nem alkalmas a gyermeknevelésre. Nem bosszúból, hanem mert a gyereknek lesz jobb.

2017. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Érthetetlen tényleg? Telóról vagyok, itt kicsit nehezebben látom át, újraírom ha valóban kusza lett.


Nem érdekelne, hogy "jöjjenek az én utcámba" mert nem akarok nekik rosszat. Csak miért kell vakon hinni bárkinek, bármit mond? Meg se kérdeztek... csak nem szerettem volna, hogy így viszonyuljanak hozzám. Ilyen hidegen, lenézően.

2017. dec. 27. 19:46
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze, értem én, csak akkora részét tették ki mindigis az életemnek, hogy nagyon fáj amit csinálnak. A barátom is ennyit mondott, hogy tudja milyen nehéz lehet, de ez most sajnos nem rólam szól, a gyermek érdekei most a legfontosabbak. Akkor is ha ennyire szívok velük. 😔
2017. dec. 27. 19:49
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
rejtett kamerás felvétel, arról mit csinálnak valójában?
2017. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Február óta nem találkozok velük, mert nem hajlandóak. Írtam a nővéremnek 1x, azóta még a szülinapomon sem írt. Facebookon letiltott mindenkit. Esélyem sincs a kommunikációra. Bántja a csőrét gondolom, hogy én nem veregetem vállon és bíztatom, hogy csinálja csak a baromságait, mint a többi rokon. Bármibe belefog, belebukik, volt ő már minden 1-2 hétig, de a munkahelyek sosem tűrték meg a stílusát (ami gusztustalan általában), sem hozzá nem értését a dolgokhoz, mert nincs úgy esze semmihez igazából, ami kicsit is bonyolultabb. Tudom, hogy rosszul hangzik, értsétek meg kérlek, nem rosszindulatból írom, hanem hogy jobban értsétek. Nekem semmi bajom azzal hogy a huszadik boltban van mert mindenhonnan kirúgják, a nővérem és szeretném szeretni, DE NEM MEGY ÍGY. Nem az intelligenciája miatt. Nagyanyám, apám is fizikai munkás volt világ életükben, sosem néztem le őket semmiért, most valamiért a nővérem azt is terjeszti, hogy én az egész családot alsóbbrendűnek tartom. Teszem hozzá diákmunkás vagyok és ugyanúgy fizikai munkát végzek.:D Nem is értem.


Hogy kicsit tisztább legyen, Pécshez viszonylag közel lévő faluban laktunk, mára én már beköltöztem mert itt van az egyetem is, valamint barátom is ugyan oda jár csak másik szakra, és a családja is szívesen lát, beszállok a közös költségekbe, így negyedelünk majdnem mindent. Ergo nem fizetek albérletet, csak rezsit kb. plusz a kajába adok bele. Esetleg ha veszünk új bútort, ilyesmi dolgokat, abba.

2017. dec. 27. 20:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom,előtte is rühellt az egész család,mert ha szerettek volna egy minimális szinten,a nővéred max 1-2 családtagot uszított volna ellened, nem az egész peteputtyot.Ha egy ilyen aljadék,mocsok, rossz indulatú,alkoholista humanoid(az ilyen számomra minden, csak nem nő) szavára jobban adnak,annyit is ér ez a családnak csúfolt "szarfészek".

Na,erre mondják,hogy inkább ne legyen az embernek családja,mert még az is jobb.

2017. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!