Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családból kitaszítottak, mit...

Családból kitaszítottak, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A nővérem összehazudott mindent rólam, és rossz színben tüntetett fel engem, így a saját apámék/nagyanyámék/ unokatestvéreim elfordultak tőlem... mind a sok hazugság miatt. Napi szinten a nyakukra jár minden hülyeségével amiket azért talált ki, mert "nekem jobban megy". Ez annyiból áll hogy 12 évvel fiatalabb vagyok nála és egyetemre járok, barátommal tudok lakni, neki meg mindig fájó pont volt, hogy az érettségit is estin tette le, legjobb munkája is árufeltöltő volt, ilyeneket mond. Engem speciel pont nem zavart sosem, sosem néztem le, semmi ilyesmi, állandóan magát szapulta, meg hogy neki sosem volt lehetősége arra amit én csinálhatok. Emiatt sokszor rosszul éreztem magam. A család elhiszi a sok hazugságot amit állít rólam. Már rám sem néznek ha köszönnek. Nagyon fáj, mert főleg az unokatesóim voltak olyanok számomra, mint egy második család. Jól megkeverte, és nem tudok mit csinálni. Egyedül érzem magam, hiába a barátom, mégis a saját családom. Kitaszítottak a semmiért, nem tudom mit tehetnék.

2017. dec. 27. 19:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerettek, esküszöm. De a gyerek dolog nálunk szent, akinek gyereke van az a mindenható. Nekem nincs, neki van, az anyát kell támogatni, biztos nem hazudik. Ha nem lenne a gyerek amúgy, tuti nem foglalkoznának vele. Nagyanyám mondja mindig hogy a gyereknek az anyjánál a helye, de minden esetben?
2017. dec. 27. 21:15
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Ismerős helyzet. Nyolcan vagyunk tesók. Sajnos csak én tanultam tovább (érettségii vizsgát tettem) és igyekeztem képezni magam. Megtanultam angolul és végül van egy ici-pici vállalkozásom itthon. Namost. Az összes tesómnirigy rám. Az még hagyján, hogy egy ideig állandóan kölcsön kéregettek, de amikor elzártam a pénzcsapot jöttek a férgeskedések. Mamám úgy halt meg, hogy utált olyan dolgokért, amikről én is csak halála után szereztem tudomást. Elhardálták mindenüket és amikor már semmilyük nem volt és nem isdtam nekik semmit, akkor elkezted ártani. Bátyám majdnem tönkretette a kocsimat, öcsèm meg pár hugom megloptak stb.

Ekkor elszigetelődtem tőlük. Csodás évek jöttek. Nem kellett cipelnem a gondjaikat, csak magamra koncentráltam. Tedd ezt te is.

2017. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, igazán! Szeretném én is ezt tenni. Félek, fiatalnak értem magam ahhoz, hogy kb egy ember maradjon a családomból, de nem tudok mit tenni.
2017. dec. 27. 22:27
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Értem. Szóval a családod ÖSSZES TAGJA nem a szemének hanem a nővérednek hisz...Fura. Roppant mód fura.
2017. dec. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Kíváncsi vagyok, hogy honnan tudod, hogy a nővéred milyen életet él, ha nem is tartja veled a kapcsolatot?
2017. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Előtte is ilyen volt, sokszor látjuk hazamenni a boltból rengeteg sört/bort vásárolni, az eladók akikkel jóban vagyunk is mindig mondják hogy megint mit vett, és nyilván nem a gyereknek veszi.:D Sajnálatos, hogy megint ilyen dolgokba kell belekötni.


Másrészről régimódiak, nekik "család" címszó alatt mindent el kell nézni, plusz ő az anya, a gyerek apja meg csak "beházasodott" a mi famíliánkba. Ennyi volt az indok amikor beszéltem velük, minden másra csak habogtak valamit.

2017. dec. 28. 12:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha a nővéred pasija tényleg füvezik és tudod, hogy otthon tartanak tegyél egy névtelen feljelentést a rendőrségen, hogy nem ártana el látogatni hozzájuk
2017. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!