Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Kihez...

Most mit csináljak? Kihez forduljunk?

Figyelt kérdés

Édesapám részeg, nekiment anyukámnak és azzal fenyegetőzik, hogy felgyújtja a lakást!!!! Az öcsémmel nem tudtuk megfogni, most elment itthonról...Mit csináljunk??

Kérlek szépen segítsetek!!


2010. jún. 3. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jézusom:( Ez nagyon durva. Hívjatok segítséget. Vagy végső esetben a rendőröket.
2010. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
107 rendőrség...anyukátok vetessen látleletet
2010. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű, hogy csak kocsmába ment. Én a helyetekbe elmennék otthonról mamámékhoz vagy barátokhoz amíg lehet és nincs otthon. Vinném a legfontosabb cuccaimat. Attól talán észbe kap hogy nem lesztek otthon mikor hazaér.
2010. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha tudsz majd írj mi történt.
2010. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
tudod mit csinálj? találj ki jobb sztorit
2010. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!!!

tudod mit? gyere már ide és légy már te itt a 12 éves öcsémmel és megtudod h mi is történt....Nem hiszem el, hogy ilyenek is vannak....Szerinted mi lenne jó benne ha én ezt kitaláltam volna? Azért én sem vagyok hülye...És köszönöm a többieknek.

Hívtuk a rendőrőket, de azt mondták hogy max egy óra, mert a gátakon vannak.

Nagyon félek, pedig már ez nem az első alkalom, és az öcsém még rosszabbul van.

2010. jún. 3. 17:15
 7/18 A kérdező kommentje:
ja és az a baj, hogy nekünk már nincsenek mamáék szóval nincs kihez menni, csak kinnt tudunk állni a esőben...
2010. jún. 3. 17:18
 8/18 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Próbáljatok megnyugodni. Nem szabad, hogy félj bármennyire is nehéz,bár öcséd ígyis úgyis látja.Sajnállak titeket:(De tényleg:( remélem apátok lehiggad:( És nem csinál semmit..
2010. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
jaj ne is mondd kedves Első....Nem bírok megnyugodni, anyu is tiszta vér volt, most vitték el. Mi meg itthon vagyunk ketten, nem tudom hogy mit fogok csinálni ha hazajön apu...
2010. jún. 3. 17:24
 10/18 anonim ***** válasza:
20%

és mi mi a tökömet csináljunk?


verjétek agyon bazz

2010. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!