Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha egy rokonotok...

Mit szólnátok ha egy rokonotok ezt mondaná rólatok?

Figyelt kérdés

"nagyszülőről"van szó.(nem véletlen a kisbetű).

80 kitudja hány éves és olyanokat vág a fejemhez,hogy tehén vagyok,egész nap zabálok,szarul főzök,engem senki sem szeret,a saját keresztanyám sem szeret,és apám barátnője sem(akit egyébként nagyon szeretek).

120 kilóról kezdtem és kemény edzéssel és egészséges életmódra áttéréssel sikerült 2 év alatt eddig 40 kilót leadnom(nem hiszek a gyors fogyásban).

Még mindig van egy 20 kiló de a következő fél év alatt az a cél.

Minden héten 6 napot rendesen edzek.Minden nap egy teljes órát,van hogy 1,5 is.

Egyik nap felső test súlyzóval plusz hiit cardio aztán másnap 1 óra alsó test,néha súlyokkal.Pénteken 1 óra sima Cardio,de ilyen majd megszakadok stílusban,majd szombaton 1 óra felsőtest pl.és vasárnap az mindig szünet,mert nem akarom túlterhelni magam.

Másik héten folytatom.1,5 éve,mert előtte sokáig kellett magamat győzködni,hogy kezdjek edzeni is,ha szép eredményeket akarok elérni.


Az egészséges életmódra rávenni magam kegyetlenül nehéz volt.Mert egész addigi életemben érzelmi evő voltam.Magammal kellett lemeccselnem,hogy mi az oka annak,hogy ezt csináltam a testemmel,és sikerült.:)

Elkezdtem egészségesen étkezni,aztán fél évig győzködtem magam a sport miatt.Dohányoztam 2 évig,de láncban,aztán egy vasárnapi napon úgy döntöttem,hogy vagy cigaretta vagy edzés.Akkor letettem a cigarettát és már 1,5 éve nem gyújtottam rá.Nem is hiányzott,nem voltak elvonási tüneteim sem.

Egyszerűen csak elengedtem.

ÉS boldog voltam,erősnek éreztem magam.

És erősnek érzem magam most is,lelkileg,fizikailag.Egyre szebb vagyok,de amikor ennyit dolgozom valamiért,és egy szem.ét rokon ilyen aljasságot mondd,azt nem tudom megérteni miért.

Azt mondja rengeteget zabálok.

Naponta 5-ször eszek.

Pl.Tk.kenyér sonkával sok zöldséggel,tízóraira valami gyümölcsöt,ebédre valami zöldség,vagy tk.tészta rizs,krumpli akármi hússal,uzsonna magvak,vagy mondjuk joghurt,vacsora túró tojás vagy bab,lencse,akármi.

És nem eszem embertelen nagy adagokat.Normális adagokat eszem.Míg ő zabálja a zsírosabbnál zsírosabb sza...okat,fehér liszt,tészta,édességek,sütemények,mindezt kontroll nélkül.

Tudom azt,hogy ha logikusan elgondolom,hogy nincs igaza,de mégis mit lehetne erre reagálni?

Meg olyanokat mondd,hogy engem senki sem szeret,a keresztanyám sem,ha meg szembesíteném a keresztanyám előtt,kitalálná,hogy csak hazudok.

Ja,de azért minden vasárnap tisztességgel megjelenik a templomban és sűrűn adakozik a perselybe.


2017. dec. 30. 15:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Minden alkalommal, mikor szapul, válaszolj, hogy múúú. Tojd le magasról. Gratulálok az eredményeidért, kitartást a továbbiakban!
2017. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mit szólnék? Semmit! Sarkon fordulnék, hogy a színemet se lássa többet. Nem foglalkoznék sem azzal, amit mondott, sem vele a hátralévő életében.
2017. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Gratulálok az eredményeidhez! Folytasd tovább és ne add fel.


A nagymamád, nos ez az ő szorongásáról szól. Kerüld el, illetve egyik füleden be a másikon ki. Figyelmen kívül kell hagyni, ha nehéz is.

2017. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Én megmondanám neki, hogy egy képmutató sz...rházi, aki pokolra fog kerülni.

Az én drága nagymamám is mondta, hogy fogynom kellene (én most vagyok 120 kiló) de soha nem ilyen gusztustalan stílusban.

Egyáltalán miért tartod a kapcsolatot egy ilyen emberrel?

2017. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

"Az egészséges életmódra rávenni magam kegyetlenül nehéz volt.Mert egész addigi életemben érzelmi evő voltam.Magammal kellett lemeccselnem,hogy mi az oka annak,hogy ezt csináltam a testemmel,és sikerült.:)"


Kérlek, áruld el, hogy csináltad!

2017. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Ne másoknak, magadnak akarj megfelelni. Én úgy látom itt nincs hiba. Akkor mi a gond?

62f gratula

2017. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Le a kalappal, elképesztő vagy! Ezt az idiótát szrd le, ne hagyd, hogy lehúzzon a szintjére.
2017. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Gratulálok,hajráá igy tovább az uton,sötét bunkokkal ne foglalkozz,saját nyomorukat rád vetitik ki,ha hagyod. "Ja,de azért minden vasárnap tisztességgel megjelenik a templomban és sűrűn adakozik a perselybe."

Nem az a hivo aki templomba jár,és perselybe dug,az

tipus az álkeresztény. Le akar rombolni azért bánt,őt nem szereti senki lehet ezért mászik beée mások kapcsolataiba keverni..

2017. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Engedd el. Valószínűleg csak irigy rád, amiért te bármire képes vagy, ő pedig nem lesz fiatalabb.
2017. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Kérdezd meg, hogy úgy akar-e meghalni, hogy az utolsó éveiben bántott vagy úgy, aki szeretetben élt az unokájával?

Ha vallásos, akkor meg írd meg neki, hogy az ő Istenének mit mond olyankor, amikor a 10 parancsolat is megírta, hogy szeresd felebarátod, ha ő még a családtagját sem. (Megjegyzem ateista vagyok, de tudod ezek az öreglányok visszatalálnak a hithez, meg persze a divatok is. )

2017. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!