Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a minimális összeg...

Mi az a minimális összeg havonta, amiből el tudnék költözni itthonról?

Figyelt kérdés

A 20-as éveim elején járok, és még mindig kényszerülök a testvéremmel lakni, aki szintén felnőtt már. Nem lehet megoldani, hogy különcuccoljunk, én pedig már megőrülök, hogy nincs egy nyugodt éjszakám, teljesen eltérő az életritmusunk, amikor én már aludnék, ő még zörög, eszik stb, amikor én még olvasnék késő este, ő már alszik... Lényeg a lényeg, szeretnék, ha lenne végre egy saját odúm, ahova visszavonulhatok, ami csak az enyém, mert teljesen tönkrevág ez az együtt élés, egész nap feszült, ingerült vagyok az alváshiány miatt.

Albérletben gondolkodom, akár lakótárssal is, csak a saját szoba legyen meg, a többi nem zavar. Mennyiből lehetne ezt megoldani? Csak a lakhatási költségeket nézve, bérlés, rezsi stb.


2018. jan. 4. 17:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy szobába laktok?
2018. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem mindegy, hogy Budapest,Győr vagy Miskolc..
2018. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lemaradt, Budapestre tervezek költözni. Szeptembertől egyetemre is megyek, tanulás miatt is muszáj, hogy nyugodtan tanuljak.
2018. jan. 4. 18:00
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Budapesten olyan 140-160 ezerből, nem úriasan.
2018. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, egy szoba, de ha arra gondolsz, hogy el lehet választani szekrénnyel, vagy ilyesmi, nem, sajnos iszonyat hülyén van kialakítva a szoba, ha el lehetne választani, már rég megtettem volna.
2018. jan. 4. 18:01
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

szoba, környéktől függően: 60tól a csillagos ég

+ rezsi

+ étel

+ bérlet

+ egyéb: pl szórakozás

2018. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben egy szobát 50+ rezsiért kapsz meg.

Szóval számoljuk a szobát olyan 70/80 ezerre (időben kezdj el nézelődni, mert egy hirdetésre kb. 50 jelentkező lesz).


Diákbérlet: 3450


Élelmiszer: én 40 ezerből jövök ki egy hónapban.


Ezen felül: kb. 10 ezret költök ilyenekre, hogy tusfürdő, fogkrém stb.


Bulizni nem járok annyira gyakran, de azért erre is költök 1x -2x egy hónapban. Vagy pl. egy kis lazulás a barátokkal egy kávézóban. Ez olyan 10 ezer egy hónapban.

2018. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
12%
Lakókocsi?
2018. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
38%
Keress lakozarsat, másfél vagy 2szobás lakással es sokkal ol, sobban kijössz :)
2018. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak a saját szoba a lényeg, akkor egy nagyobb lakást érdemes keresni legalább három szobával, így jön ki a legolcsóbbra a rezsi fejenként. Viszont ha az is számít, hogy kevesen lakjatok, plusz vegyük pestet alapul, akkor egy normális szoba, amiben megfordulni is tudsz, meg elfér egy szekrény az ágy mellett, 60 + rezsi rád eső része + internet (ami általában külön van) + bérlet, 100 alatt ne számolj, és akkor még nem vettél kaját, ruhát, tisztálkodó szereket, a szórakozásra meg nem is gondoltál.
2018. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!