Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a minimális összeg...

Mi az a minimális összeg havonta, amiből el tudnék költözni itthonról?

Figyelt kérdés

A 20-as éveim elején járok, és még mindig kényszerülök a testvéremmel lakni, aki szintén felnőtt már. Nem lehet megoldani, hogy különcuccoljunk, én pedig már megőrülök, hogy nincs egy nyugodt éjszakám, teljesen eltérő az életritmusunk, amikor én már aludnék, ő még zörög, eszik stb, amikor én még olvasnék késő este, ő már alszik... Lényeg a lényeg, szeretnék, ha lenne végre egy saját odúm, ahova visszavonulhatok, ami csak az enyém, mert teljesen tönkrevág ez az együtt élés, egész nap feszült, ingerült vagyok az alváshiány miatt.

Albérletben gondolkodom, akár lakótárssal is, csak a saját szoba legyen meg, a többi nem zavar. Mennyiből lehetne ezt megoldani? Csak a lakhatási költségeket nézve, bérlés, rezsi stb.


2018. jan. 4. 17:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én évfolyamtársaim, munkatársaim negyede naponta járt be vidékről, és kevesebbet utaztak, mint a pestiek, budaiak átlagban, hiszen a vonat vagy busz egyenesen a központba hoz be. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy egy belvárosi lakás bérlésére kell gyúrni. Pl. Hatvanból, Üllőről egyáltalán nem biztos, hogy tovább tart beutazni az iskoláig.
2018. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az egyik évfolyamtársam Tatabányáról járt be, a másik Ácsról, a harmadik Albertirsáról, a negyedik Abonyból, az ötödik Szentendréről, a hatodik Ceglédbercelről, a hetedik Kecskemétről. Mindannyian kevesebbet utaztak 1,5 óránál. Bp. egyik végéből a másikba pedig 3,5 órába is beletelhet.
2018. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
150 ezer körül. Kevesebből nem érdemes.
2018. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!