Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Férjemel...

Mit csináljak? Férjemel tegnap veszekedtünk, annyira elfajult a dolog, hogy megfogta erősen a kezemet, és úgy szorította hogy bevérzet 1 helyen a kezem.

Figyelt kérdés
Azóta állítja hogy nagyon bánja.. a veszekedés onnan ered hogy terhes lettem de nem akarom a babát... (megfelelően védekeztünk) ha valaki támadni akar.. Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 4. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

És most mi a problémád??

Mit nem tudsz? Hogy megtartsd e a babát??

Mert amúgy meg gondolom nem akarod rögtön elhagyni a párod...

2010. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Miért nem akarod a babát?És ő akarja?

Mindemellet, elég dúrván viselkedett, szerintem valami olyasmit tegyél hogy sose feledje, hogy miért tetted.Ezekután neki se jusson eszébe hogy megszorítson.

2010. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

nem akarod elhagyni egy ilyen miatt

vannak ennél sokkal durvább dolgok

2010. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő akarja a babát,de én nem! úgy gondolom hogy ezért ne szorítson meg úgy, elkéne menjek pár napra.. hátra helyre jön!!
2010. jún. 4. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Jah, azt várja, hogy szülj neki, mikor ilyen agressziv? ez azért szerintem elég durva :S

a te tested, ha nem akarod a babát, meg kell értenie, el se kellett volna mondanod, ha tudtad, hogy igy reagál...

2010. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

"a te tested, ha nem akarod a babát, meg kell értenie, el se kellett volna mondanod"


na igen, ezzel kezdődik a kapcsolatok megromlása, és aztán csodálkoznak azon a sok váláson


egyébként oké kicsit megszorított, de gondold magad az ő helyzetébe... gondolom imád téged, s minden vágya egy baba (amire oly sokan vágynak, arról már nem is beszélve hogy sok sok próbálkozás után sem adatik meg nekik), te meg elakarod vetetni...megértem a férjedet, hogy kiborult

2010. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
észhez akart téríteni csak, azért szorította meg! és igaza is volt....
2010. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Remélem, hogy már konszolidálódott a helyzet nálatok. Én ha neked lennék - ha már lehiggadt a férjed - kikérném magamnak, és kijelenteném, hogy ez volt az utolsó hogy hozzádért igy. Ne türd a terrort, és a bántalmazást. Ronda dolog a kisebbet, a gyengébbet bántani, ez azt is jelentik hogy nem tisztel.
2010. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Elgondolkodtató, hogy melyikőtöknek van igaza. Minden esetre a baba jövetele közös örömnek kell lennie. Ha első baba lenne én biztos nem vetetném el, ebben a férjednek van igaza. De akkor sem jogositsa fel, hogy visszaél férfiui erejével.
2010. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Úgy irtad ezt, hogy ez nem mindennapos dolog nálatok. szóval, én azt gondolom, hogy ez egy egyszeri alkalom és valójában nem tudta máshogyan kifejezni magát és rendkivül dühös volt. nem hiszem, hogy agressziv ember lenne, mert akkor, mint már mondtam, emlitetted volna, hogy ez nem az első alkalom. A férjed és vele élsz már feltehetően jó ideje. akkor nem hiszem, hogy aggodalomra lenne okod. én megértem őt, mert te elakarod vetetni azt a babát, ő viszont vágyik egyre. szerintem inkább az összhanggal van a baj, hogy nem közösek az álmaitok, a vágyaitok, a terveitek. és nem az a probléma, hogy egy kicsit a kelleténél erősebben megszoritotta a kezed. nem is beszélve arról, hogy nagyon bánja a dolgot. én inkább tisztáznám a helyetekben a babás dolgot és nem még egy apró problémából elefántot csinálni. és valóban, érdekes az élet, mi babát akarunk már több, mint fél éve, de nem jön össze, és lám, az aki egyáltalán nem akar és még teszi is ellene, annak összejön. hát, ilyen az élet, sajnos. remélem sikerül megoldani a babás dolgot és nem lovagolj túl sokat ezen a kivételes, egyszeri alkalmon.
2010. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!