Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás? Elmenni...

Mi lenne a megoldás? Elmenni vagy maradni?

Figyelt kérdés
21éves vagyok a párom 26. van egy kétéves babánk. 4éve vagyunk együtt szeretjük egymást harmonikus a kapcsolatunk. Egy baj van.Anyósomékkal élünk és egyre nehezebb a helyzet. Engem egész nap piszkálnak belekötnek az élő fába is. Segítenek minket anyagilag de nekem ez a segítség nem ér meg annyit hogy ezt eltűrjem. Nekem nincs senkim már. Párom dolgozik most talált munkát 130ezret keres. Nekem most járt le a gyed jelenleg gyesen vagyok. Serintem ebből a pénzből szűkösen de meg tudnánk élni viszont én szeptembertől egyetemre szeretnék menni. Szerintetek kivitelezhető? Párom 16 órát dolgozik minden nap. Érdemes megpróbálni elköltözni vagy úgyis csak belebuknánk? Nekem nincsenek nagy vágyiam,szeretném ha a kis családommal 3asban bevásárolni,főzhetnék finom ebédet meg elláthatnám háziasszonyi teendőimet. :)3éve lakom náluk de annyira rossz a helyzet hogy a párom nélkül egyedül enni sem merek kimenni mert abba is beleszólnak hogy mit eszem. :S Szerintetek?
2010. jún. 4. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

én mennék

a nyugodt családi élet minden pénzt megér

miattaok is és a párod miatt is, mert szerintem ugrásszerűen megjavulna a viszony anyósékkal

főleg ha úgy látod,hogy működne

biztos vagyok benne, hogy ha gondok lennének, majd akkor találnátok rá megoldást

a párod is benne lenne?

2010. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit szól a költözés gondolatához a párod? Ha benne van a dologban, akkor ne gondolkodjatok, menjetek!
2010. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a különköltözés miatt fel kellene áldoznod az egyetemi tanulmányaidat, akkor inkább valahogy tűrj még. Beleszólnak, hogy mit eszel? És ha külön tartanád a te kajádat?

Fiatalon szültél, emiatt ne ússzanak el az álmaid!

2010. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem lebeszélni akarlak, tapasztalat és kívánom,hogy ne így legyen:

egy pici gyerek mellett, egyetemre járva a főzés-háziasszionyi teendőzés nagyonkemény dolog lesz

sajna valami mindig csorbát fog szenvedni

én abbahagytam a fősulit, pedig levelezőn csináltam,mert úgy döntöttem,hogy inkább a gyerek és a háztartás

nem követendő példa, most,hogy a gyerkőc már iskolás újra el fogom kezdeni,mert már önállób ő is, könyebb lesz így a tanulásra is figyelni


ezeket csak azért írom le, mert az anyósi segítség nem csak anyagiakban jöhet jól

habár ha jobban belegndolok nem kell ahhoz együtt élni,hogy segíteni tudjon :)


amit lerítam az nem von le számodra végkövetkeztetést, csak készülj fel rá lélekben,hogy nem lesz egyszerű

kívánom Neked,hogy sikerüljön a lehető legjobban :)

2010. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!