Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a helyzetemmel?

Mit kezdjek a helyzetemmel?

Figyelt kérdés
Igazából az a helyzet hogy rossz beismerni de idegileg ki vagyok, ahogy ebben a házban mindenki. Ma volt az utolsó csepp a pohárban, tényleg ki vagyok készülve és a kezem meg van kötve nem tudok elmenni sem mivel még csak 16 éves vagyok szóval nehézkes lenne, felhajtást meg nem akarok plusz egy valami még visszatart. Viszon 18 éves koromba fix hogy eltünök még ha az utcára kerülök is. Na de addig mit kezdjek magammal? Ezt én már nagyon nehezen bírom, undoritó ami itt megy, egyszerüen csak nyugalmat akarok de az lehetetlen. Szóval hogyan jöhetnék ki ebből a mély depressziós dologból? Egyedül a barátomban bízok meg neki szinte mindent eltudnék mondani de félek hogy benne is csalódok. Kérlek segitsetek valahogy, most is sirok mint egy bolond.
2018. jan. 12. 18:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Mi is a baj valójában?
2018. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%
Tinihiszti :D
2018. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Azt elég hosszú lenne leírni. Mondjuk úgy hogy olyan lenne mint ha mindenki mindenkivel ellenség lenne és mindenki mindenkit tönkre akarna tenni.( ketten vannak akik mindenkire hatással vannak és 5-en vagyunk összesen ) bocsi hogy ha nem érthető, de tényleg nem tudom jól megfogalmazni.
2018. jan. 12. 18:56
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem tini hiszti, ez a baj, ha te lennél itt nem tjdom mit szólnál hozzá. Ha nincs jó tanácsod akkor ne ide gyere. Vagy legalább ne legyél te is olyan mnt a többi előítéletes mindent tudok nagy menő.
2018. jan. 12. 18:57
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
De ha leirnad pontosan mi a problema azzal talan tudnank kezdeni valamit//
2018. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Szépen kezd el tervezgetni hogy mit is fogsz tenni 2év múlva. Mert azt a picsulást hogy "mind1 hova akár az utcára is", kizárólag hisztinek lehet felfogni. Mit fogsz dolgozni, hol, mit fogsz enni, hol fogsz lakni stb. Ezeket intézd és akkor aznap hogy 18 vagy már koccolhatsz is le.
2018. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ezeket elterveztem, nyáron gyűjteni is fogok, meg már van félre tett pénz, viszont ha esetlek valami közbejönne, akkor gondoltam az utcát nem ez a tervem.

Vannak terveim csak nem tudom hogy ilyen idegállapotba képes leszek e végig vinni.

Azért akarok kijönni a depresszióból de nem igazán megy pedig próbálkozok.

A problémámat pedig ismétlem nem tudom leirni röviden annak pedig nem látom értelmét hogy regényeket írjak, mert azokat nem hinném hogy akárki is elolvasná.

2018. jan. 12. 19:12
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
Nem éltél meg nehéz helyzetet az a baj. Ami neked probléma más örülne neki. Ha családod mindenki rajtad kivül meghalna egy autóbalesetben az jobb lenne?
2018. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%

Mondom, hogy tinihiszti.


Tipikus, mindenki ellene van, mindenki szemét körülötte...

2018. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem bírod leírni, hogy konkrétan mi a bajod, akkor csak annyi tanácsot lehet adni, hogy ne legyél ideges meg depressziós és bírd ki.
2018. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!