Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a helyzetemmel?

Mit kezdjek a helyzetemmel?

Figyelt kérdés
Igazából az a helyzet hogy rossz beismerni de idegileg ki vagyok, ahogy ebben a házban mindenki. Ma volt az utolsó csepp a pohárban, tényleg ki vagyok készülve és a kezem meg van kötve nem tudok elmenni sem mivel még csak 16 éves vagyok szóval nehézkes lenne, felhajtást meg nem akarok plusz egy valami még visszatart. Viszon 18 éves koromba fix hogy eltünök még ha az utcára kerülök is. Na de addig mit kezdjek magammal? Ezt én már nagyon nehezen bírom, undoritó ami itt megy, egyszerüen csak nyugalmat akarok de az lehetetlen. Szóval hogyan jöhetnék ki ebből a mély depressziós dologból? Egyedül a barátomban bízok meg neki szinte mindent eltudnék mondani de félek hogy benne is csalódok. Kérlek segitsetek valahogy, most is sirok mint egy bolond.
2018. jan. 12. 18:49
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ember olvass már. Nem azt irtam hogy mindenki ellenem. Istenem ennyi analfabétát. Szóval örülnél annak hogy nem kellesz a szüleidnek, ezért nevelőintézetbe akarnak adni? Vagy ha a apád alkoholista lenne? Majd mindketten meghalnának de benned ugyanugy kérdések lennének vajon miért nem kellettem neki miért igy alakult. Vagy ha a suliba folyton folyvást bántanának a szavaikkal. Itt is ott is egyaránt leszólnának. Majd ha balesetet szenvednél és nem emlékeznél rá de azt mondják majdnem meghaltál benned meg az a kérdés merül fel hogy tényleg megtörtént. Nem lenne egy nyugodt perced a lakásban mert zsarolások mocskosságok lennének. Nem tudnál segiteni mert egyedul kevés vagy. Aztán most mondjátok azt hogy önsajnálat, mert ti akartátok hogy leirjam a bajaim én nem akartam mert nem igazán szeretem a bajaim elmondani. Undorító az egész világ, és azt kell hogy kondjam ti is. Mi az hogy vaktában ítélkeztek? Kik vagytok ti? Nem azt kértem hogy irjatok saját eléggé ramaty véleményt hanem tanácsot kértem hogy hogyan jöhetnék ki a depresszióból, amihez valoszinüleg a tinikor is hozzá járul de nem csak az. Hát gratulálok, nagyon jó emberek lehettek ezek alapján!
2018. jan. 12. 19:42
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak itt vergődsz senki nem fog érdemiben segíteni. Írd le nyugodtan, egyrészt anélkül egyszerűen NEM TUDUNK tanácsot adni, másrészt képzeld, rengeteg olyan kérdés van ahol regényeket írnak, és több oldalnyi válasz jön rá. Szóval írd le, utána tudunk segíteni.
2018. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, igen, én örülnék neki. :D
2018. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Leirtam de ugy látom ugyan úgy elviccelitek. Azt hittem kapok valami értelmes választ de ez nem jött össze, lehet egyedül többre megyek mint ezzel az oldallal ahol a többség hát igen, ugy látom értelmetlen. (Akinek nem inge nem veszi magára)
2018. jan. 12. 19:46
 15/29 anonim ***** válasza:
96%

Na ácsi, az eredeti kérdésbe nem írtad a depressziót. Most akkor alkoholista apád van, vagy meghalt? Intézetbe adtak, vagy sem? Most mi van? Olyan az egész mintha csak összeollóztál volna mindent és egyberaktad volna. Érthetően írd le.


Amúgy meg biztos tanács: menj el pszichológushoz... ja várjunk, nem jó, mert neki is el kellene mondanod mi bajod. Hát ez van.

2018. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
15, persze, hogy összeollózta, hiszen kamu. Kicsit szórakozik így hétvége előtt.
2018. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Intézetbe akartak adni de a mamám megmentett, ő az aki amugy visszatart, szóval ja. Aztán alkoholista volt mielött meghalt amugy ő három éve halt meg. Azóta itthon folyamatosan rosszabodik a helyzet. Két személy van aki igazából tönkretesz mindenkit ebben a lakásban, az egyik szószerint rosszabb mint a másik es nagyon nem akarok rájuk hasonlítani. Na de tovább. Aztán volt egy autó balesetem ahol majdnem meghaltam, és akivel voltam ő is. Ezután még nehezebb lett. Reméllem most érthetőbb.

Pszihológushoz járok de hát sok értelme nem nagyon van.

2018. jan. 12. 19:52
 18/29 A kérdező kommentje:
Én ilyennel NEM szoktam szórakozni. Ne magadból indulj ki kérlek.
2018. jan. 12. 19:53
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
És ki az a két személy, aki tönkre tesz mindent?
2018. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
48%
Mindjárt kitalálja, várj egy kicsit 😀
2018. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!