Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek apa miért nem...

Szerintetek apa miért nem egyezik bele?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy lenne egy bál egy településen ahova el szeretnék menni mert közösségi munkából néhány órát írnak és néhány osztálytársam is ott lesz. De ez olyan hogy ott aludnánk és nekem buszoznom is kéne. Egyik fiú osztálytársam is velem jönne mert egy városban lakunk. Valamint amelyik osztálytársam szülei szervezik ezt az is fiú.Mind a kettő fiúval elég jóba vagyok de csak mint barát. Mivel apa nem nagyon ismeri őket nem akarja hogy ott aludjak. Én ismerem őket és nem lesz semmi baj de apa nem érti meg. Nem tudom miért pedig anya beleegyezett. Talán ennyire nem bízna bennem apa? És nem csak én lennék egyedül lány. több lány osztálytársam is ott lesz. És még külön is alszunk a fiúkkal.

Kérlek normális válaszokat írjatok.


2018. jan. 12. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
2%
Hány éves vagy,18 felett te dontod el hol alszol.
2018. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
9%

Cicám, hány éves vagy?

Az én apám 20 évesen is kikaparná a szemem, ha elárulnám hogy fiúnál alszom. Apák. Ügyesebben kellene előadni sztem. Mondjuk hogy osztályprogi, minden jó arc megy, ilyenek. Fiúnekvek nélkül. Egy kamu lánynév is jó, hogy majd nála alszol.

Ha őszintén akarod, anyud tuti tud tippet adni, elvégre ő elenged, szóval biztos apudat is rá tudja venni - vagy jobban érti mibaja.

2018. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Éjszaka nem végeztethető közösségi munka diákokkal.
2018. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
15 éves múltam. Egy lánynál alszanak a lányok. Csak a bál alatt leszünk együtt a fiúkkal. Tudom hogy fiatal vagyok hozzá. Legalábbis én úgy gondolom hogy ez lehet a véleményetek. Kb. 9-10-en leszünk és abból 4 fiú. Mind a négy az osztálytársam. A lányok közül is van néhány osztálytárs.
2018. jan. 12. 22:04
 6/26 anonim ***** válasza:
12%
15 évesen nem bálba kell járni, hanem templomba. Igaza van apudnk maradj szépen otthon......
2018. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Én 15 évesen csak úgy engednélek máshol aludni, ha ott van egy felnőtt is veletek. Valamelyikőtök szülője. De teljesen egyedül egy rakás 15 évessel nem engedném.
2018. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha lesz a közelben felnőtt, akihez ha bármi baj van tudtok fordulni, akkor nem látok kivetni valót benne. Tudom milyen nehéz egy nagyon féltő apával, és ahogy valaki előttem is írta, ügyesen kell beadagolni :) Mivel most már elmondtad neki telibe a teljes dolgokat már csak finomítani lehet rajta. Mond neki hogy igen, lesznek ott rendes fiúk, akiket ismersz, de ti lányok külön szobában alszotok. Amúgy is ha jól értem egy éjszaka az egész, nem egy hét :) 15 évesen ANNYIRA már nem kislány a kérdező. Kell rá figyelni, de szerintem simán el lehetne engedni. Főleg hogy nem is bulizni mentek hanem a közösségi munkához kell, amit én is tudom, hogy milyen nyögvenyelős összekaparni..
2018. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%

50 órát nyögvenyelős összekaparni??? Miről beszélsz? Nálunk senkinek nem okozott gondot, pedig sport, zeneiskola, faktik, versenyek mellett csináltuk a gimiben.

És nem hiszem el, hogy bárki engedi, hogy 15 évesen ilyen helyen végezzen tanuló önkéntes munkát.

2018. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

"Valamint amelyik osztálytársam szülei szervezik ezt"

Szóval lesz ott felnőtt is. Nem létom akadályát egyébként így 15 évesen.

2018. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!