Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek apa miért nem...

Szerintetek apa miért nem egyezik bele?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy lenne egy bál egy településen ahova el szeretnék menni mert közösségi munkából néhány órát írnak és néhány osztálytársam is ott lesz. De ez olyan hogy ott aludnánk és nekem buszoznom is kéne. Egyik fiú osztálytársam is velem jönne mert egy városban lakunk. Valamint amelyik osztálytársam szülei szervezik ezt az is fiú.Mind a kettő fiúval elég jóba vagyok de csak mint barát. Mivel apa nem nagyon ismeri őket nem akarja hogy ott aludjak. Én ismerem őket és nem lesz semmi baj de apa nem érti meg. Nem tudom miért pedig anya beleegyezett. Talán ennyire nem bízna bennem apa? És nem csak én lennék egyedül lány. több lány osztálytársam is ott lesz. És még külön is alszunk a fiúkkal.

Kérlek normális válaszokat írjatok.


2018. jan. 12. 21:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
41%

16 év alatt nem végezhetsz éjszakai akármilyen munkát, közösségit SEM.


Az meg hogy esetleg csak egy csapat hozzád hasonlo lánykával leszel egész éjjel, felnőtt nélkül... megérte. H nem engedi. :)


15 évesen otthon a helyed a saját ágyikódban ;)

2018. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
34%
szövegértelmezés.
2018. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Szülők is lesznek ott. A fúkkal meg vagy külön házban vagy külön szobában leszünk. 10 emberből 4 fiú lesz és mind a 4 osztálytársam. Mindegyikkel jóban vagyok és megbízok bennük. Rendesek. Igazából lehet hogy apa nem ilyesmire gondol amikor azt hajtogatja legyek kicsit többet az osztálytársaimmal/barátaimmal. De nem nagyon szoktam eljárni otthonról csak egyedül (akkor is csak sétálni).
2018. jan. 13. 15:49
 24/26 anonim ***** válasza:
81%

15 évesen már nem "kislány" egy lány. Akkor már józanabban gondolkodnak, mint egy 16-17 éves fiú. Talán össze kellene hoznod őket az apáddal, hogy ne legyenek teljesen idegenek neki. Vagy a szülőkkel, akik szervezik.

De a fiúk miatt nem enged?

2018. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%
Általános iskolában is mennek a gyerkőcök iskolai táborba, ez kb. ugyan az. Miért ne mehetne 15 évesn így el?
2018. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Igen. Ezért nem akar elengedni.
2018. jan. 14. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!