Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elneveznétek így a leendő...

Ti elneveznétek így a leendő gyermeketeket?

Figyelt kérdés

A párom egy koràbbi szexpartnerének a neve borzasztóan tetszik, de rosszul leszek ha rágondolok, mert nem bírom elviselni a tudatot hogy ugyanúgy èrt hozzà ahogy hozzàm is, ilyesmi, lehet hogy ez gyerekes de ez nálam mindig is érzèkeny téma volt...

Mindig is ezt a nevet akartam adni a gyerekemnek, de fèlek hogy mindig ez a r*banc jutna eszembe róla nekem is meg a pàromnak is, szerintetek?

Ráadàsul a barátom pontosan tudja hogy nálam ez érzékeny téma, és ennek ellenère vagy pont ezèrt mindig ezzel a csajjal példàlózik ha összeveszünk, hogy én nemigaz hogy nem vagyok képes erre meg arra a dologra, meg nem igaz hogy én ilyen vagyok, bezzeg XY (a csaj)... szóval tènyleg rosszul leszek szó szerint, ha rágondolok


2015. ápr. 9. 13:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Ne akarjuk megérteni a nőket...........................
2015. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell, ha ez érzékenyen érint. Viszont tényleg gyerekes viselkedés ez....
2015. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem előbb fel kéne nőni, és utána gyereket vállalni. Ez a kapcsolat és a lelki világod még nem tart a gyerekvállalásnál. N31
2015. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
99%

Hozzá hasonlítgat, vele példálózik?


Akkor talán nem a leendő gyerek nevén agyalnék, hanem azon, hogy kell-e gyerek ilyen embertől és érdemes-e vele maradnom.

2015. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell a hiszti, de ha ennyire nem birod akkor ne.

Van amugy ezen a neven kivul meg egy csomo szep :)

2015. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy gondolom, hogy nalatok nem a geyerek neve a legfontosabb problema, hanem, hogy ilyenekkel peldalozik. En nem vallalnek vele igy gyereket, hanem eloszor rendbehoznam a kapcaolatot.
2015. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Én nem nevezném el az exről a gyereket. Jójó, ez klasszikus értelemben véve nem róla elnevezés, de kicsit akkor is olyan. Válassz valami mást.
2015. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Kezdjük ott, hogy ilyen emberrel nem vállalnék gyereket.

Ha a saját férjemből és az exnőiből indulok ki, akkor biztos nem adnám a lányomnak egyik nevet sem, mert annyi erővel szülőszobáról kilépve mehetnénk a tetoválószalonba egy keresztcsonttájéki pillangótetoválást csináltatni az újszülöttnek. Ezt akkor is így gondoltam, amikor még nem ismertem a férjemet.

2015. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"áadàsul a barátom pontosan tudja hogy nálam ez érzékeny téma, és ennek ellenère vagy pont ezèrt mindig ezzel a csajjal példàlózik ha összeveszünk,"


na ezek után szülsz neki? okkkké

2015. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyen surmóval gyereket sem vállalnék, de te tudod.
2015. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!